1. 1.
  dini imanı para olan bi beylik. ömrü fazla uzun sürmez gibi.
  7 -2 ... diskapininmandali
 2. 2.
  Müteahhiti bol olan beylik. Bu kadar Müteahhiti olmasına rağmen Henüz kalpleri onaramamışlardır.
  4 -1 ... expected3
 3. 3.
  Yol ve bina tanrısı'na tapıyorlar. Oldukça ilkel ve farklı savaşçı tarzlarıyla dikkat çekerler. Fakat bu beyliğin sonunu getiren ulus ise Roma imparatorluğudur.
  4 -1 ... iiiblacktoothiii
 4. 4.
  laikoğulları beyliğiyle sürekli savaş halindedir.
  3 ... lucius vorenuss
 5. 5.
  araplar tarafından seks turizminin merkezi olarak görülen beylik.
  arap kucağı ve penisi en revecta eglence türü olarak görülür.
  2 ... dergah sovalyeleri
 6. 6.
  Herkesin vatan haini olabilecek potansiyele sahip olduğu beyliktir. Yeter ki beye ve beyin ailesini bir laf söyleyin.
  1 ... benimhalaumudumvar
 7. 7.
  başlıca geçim kaynakları "el skiyle gerdeğe girmek"tir.

  misal, japonla italyanla anlaşıp bir yere köprü yaptırırlar, sonra bu köprüyle hava atar, "biz yaptık, bizi sevmeyen geçemez bu köprüden" derler. daha sonra japon italyan parayı istemeye gelince "hacılar aynı gemideyiz, ateşleyin bakalım 3-5 bişeyler" derler.

  belli bir düşmanları yoktur, belli bir fikirleri de yoktur. duruma göre değişir. birgün gelirler yanınıza "şu kişi çok mübarek adamdır" derler, "yok öyle değil bak, bu herif bela olucak başımıza" dersin, seni hain ilan etmeye kalkarlar, muhabbeti kapatmak için "tamam ya, sana göre iyi bir insansa eyvallah" dersin, 3 ay sonra gelirler "bu pezevenk var ya, hain, o şerefsize iyi adam demişti zamanında" diye seni hedef gösterirler.

  en büyük yancıları da "bölücüoğulları" beyliğidir, hesapta düşman gözükürler ama, "laikdürüstoğulları beyliği"ne karşı bir harekette hemen birleşiverirler. yetmez ama evet bile derler bu deyyuslar. ikinci yancıları da "türkoğlutürkoğulları" beyliğidir. bu beyliğin de eski günlerinden eser kalmamıştır, gayet de güzel "bölücüoğulları" beyliğiyle aynı kaba pislerler. iki koltuk daha alsalar "en iyi türk ölü türktür" mesajına imza atarlar.

  senin sevgilinle öpüşmen yasaktır, ama çocuk sikebilirsin mesela(tabi beyliğe üye isen). kuran'da yasak olan herşey bu beylik üyelerine serbesttir. ki zaten kuran'da var olduğunu iddia ettikleri "kim kiminle nasıl ne yapabilir" bölümünü dikkate alırlar sadece(bana hiç denk gelmedi bu bölüm).

  dünya üzerinde de en az siklenen beyliktir. kimse bunları adam yerine koymaz, komşuları "laikdürüstoğulları" beyliğinin kurucusu sayesinde az biraz itibar görürler, lakin bunun saraydan uçaktan 50.000 liralık çantadan olduğunu sanmaktadırlar.

  aslında yakınlarında olmasan çok eğlenceli beyliktir uzaktan seyredersen.
  2 ... kel sarman