1. 1.
  araba satan internet sitelerine ya da 2. el oto pazarına gidin, çomardan geçilmez. anadolu çomarının yemek ve sıçmaktan sonraki hayat ideali, araba modelini yükseltmektir.
  2 ... david addison
 2. 2.
  yüzyılın tespiti. bunlar yüzünden deli gibi araba modeli çıkartılıyor. 20-30 yıl önce çıkan araba modelleri günümüz arabalarından bin kat karakterli ve hoş. 230.4 yeşil merso bir daha üretilmedi mesela. sokaklarda bir peugeot 404 efsane kasa gibi araçlar gezmiyor artık. garajımda ikisinden de orjinal birer tane var, pejo olan elbette bordo.
  1 ... ibni maymun
 3. 3.
  geneli 2005 megane'a 35.000, 96 vectra'ya 25.000 isteyen şark kurnazı orospu evlatlarından oluşur.

  elinin altındaki arabaya macundan, yamadan, vuruk çökükten bakılmaz ama iddialarına göre araba hatasız ve değişensizdir.

  aracının full orijinal, boyasız olduğunu söyler ama tramer kaydına bakıp plakayı sorgulatırsın, 8 tane kazaya karışmıştır, 15.000 tl hasar kaydı vardır, üstelik bir de takla atmıştır. (oha amk)

  güç bela anlaşıp satışı üzerine alırsın, noterde tescil işlemlerinde maraz çıkarır, tüm işlem bedellerini sana ödetmeye kalkar falan..

  yani ölücü orospu çocuğunun önde gidenidir kısaca. ağzı burnu eline verilip, külüstür arabasının egzoz borusu sökülüp götüne sokulası it oğlu ittir. bak yine sinirlendim amına koyayım.
  1 ... jarrus