bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  varoş olmaları, sabah kahvaltı yapmadan evden çıkmaları, diş fırçalamamak, vücutlarının leş gibi kokması, yaz kış bere takmaları, çomar gibi giyinmeleri.
  4 -4 ... soyle sebastiyan
 2. 2.
  köpek olmaları.
  2 ... holipenis
 3. 3.
  (bkz: böyle başlıklar açmaları)
  2 -1 ... kabussuz
 4. 4.
  Nerede bedava bir şey var oraya saldırmalarıdır. Makarna, kömür derken demokrasi için çorba dağıtdıgını duyunca hemen koşturmuşlar haliyle.
  çomarların ortak özellikleri

  Edit: aslında adamların suçu yok, bunları alıştıranlar belli. Mitinglerde döner ekmek dağıtırlar ki doner ekmegi duyan da gelir kalabalık gözükür. Adamlar parayı kullanmayı biliyor.
  9 -6 ... uckagitci
 5. 5.
  Ayrıştırın ahmak sürüsü. türk kürt yetmedi akp chp yetmedi şimdide bi kesime çomar öbürüne putperest diye ayrıştırın. ne geçiyo elinize. sokakta gördüğünüz ekmek aldığınız selam verdiğiniz dert paylaştığınız adama çomar deyince ne geçiyo elinize. Eskiden çok şey mi istiyoruz biraz düşünce derdik. çok şey istiyomuşuz farkettik. o putlaştırdığınız düşüncelerinizle aydın yaşantınızla yaşamaya devam edin. cünkü gözünüz değil kalpleriniz mühürlenmiş sizin. asalak gibi yaşayıp etrafınıza öfke saçmaya devam edin. yazıklar olsun.
  7 -8 ... powerofidea
 6. 6.
  gelişime ve kendisini geliştirmeye tamamen kapalı olmalarıdır. algı tamamen kapalı yeni bir şeyler öğrenme istekleri yok kendi fikirleri yok hep reislerinin fikirlerini savunuyorlar ama çok komik yapıyorlar bunu. misal adam sabah ak dediğine akşam kara diyor bunlar hala ak diyorlar *
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Sakallı ve türbanlı olurlar.
  5 -4 ... imamhatipte namaz kilan ateist
 8. 8.
  sorgulamadan inanmak.
  4 -1 ... major league horse
 9. 9.
  bu nasıl bir ruh halidir.
  içinde yaşadıkları milletin çoğunluğuna düşman olmak.
  bu nasıl bir kibir ve enaniyet
  şeytan aleyhi lane gibi.
  3 -2 ... dinazorus
 10. 10.
  çomarların ortak özellikleri
  bu der noktayı koyarım.
  8 -2 ... alrk