Advertisement

 1. 1.
  memlekette gerçekte neler olup bittiğini merak ettikleri için olabilir. çomar bile olsan ara sıra gerçekleri merak ediyor insan demek ki. *
  1 -6 ... diskapininmandali
 2. 2.
  o kafa onlar da oluduğu sürece daha çok sandıklara gömülürler .

  umarız izlemeye devam ederler de dibine kadar gömülürler .
  2 ... tiamat
 3. 3.
  çomar tespiti.

  terbiyesizleşme terbiyesiz adam. ne demek, "çomarlar her gün fati portakal izliyor." biz dededen beri her gün fati'yi izleriz, çomar mı oluyoruz o zaman?

  hatta programı bittiyinde vidyoya kaydettiyimiz programlarını açıp izliyoruz. dedem camiye giderken telden izliyor mesela.

  sen git a haber izle, çomar. çomar evladı çomar! evet.
  -2 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 4. 4.
  geçen her yıl chp nin siciline işliyor .

  60 sene muhalefet kalma rekoru cehape de mesela .

  ama adamlar ne kadar mutlu değil mi . giridikleri her seçimi kazanıyorlar havasındalar . zaten kendilerini de böyle kandırıyorlar .

  o zaman durmak yok yola devam kardeşim .
  1 ... tiamat
 5. 5.
  Kesinlikle doğru bir söz. Chp,iyi parti ve hdp seçmeni hergün fox haber seyreder.
  2 -3 ... exscalibur
 6. 6.
  burnumdan soluyorum şu an.

  "yazmayayım" diyorum ama dayanamıyorum. ne demek lan "fatiyi seyreden çomar" ne demek ulan bu. olum seni mahkemeye vericem. fati abimizi de bu durumdan haberdar edip senden şikayetçi olmasını sağlıycam.

  bak görürsün. ulan hayrullah bile g*tüyle gülüyor şu an. yanına bırakmıycam bunu. ismayil kütükkaya abimizi de sanık olarak çağırcaz duruşmaya. tanık ya da nebilim amk.

  çomara bak yha. hayır ben de bu sözlüyün kamalist, aydın kafalı, ışıklı gey bireylerden oluştuğunu düşünüp üye olmuştum. ama durum tam tersiymiş. hüloğğğ cular kol geziyor amk. evet.
  -2 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam