1. 1.
    bugün başıma gelen kötü olay. öğleden sonra metrodan eve dönüyorum küçük bir velet metroda millete mendil satmaya çalışıyor geldi mendil uzattı almadım mendili kucağıma attı geri verdim bacağıma sarıldı bende gitsin diye çok hafif ittim karşımda oturan nargile kafe barzolarına benzeyen iri eleman ne vuruyorsun lan çocuğa dedi bende ne vurması gitsin diye hafiften ittirdim dedim bu sesini yükseltti artistlik taslıyor ben hiç oralı olmadım taktım kulaklığı hiç siklemedim iki durak sonra indim yürüyorum biri arkamdan boynumu sıktı döndüm bir baktım bu herif kolunu ittirdim napıyorsun lan amk şerefsizi dedim ben 32 yaşında adamım benle nasıl konuşuyorsun lan diyip çeneme sert bir yumruk attı gözlerim karardı dengemi kaybettim düşecek gibi oldum ama toparladım bende şerefsizin kaval kemiğine sıkı bir tekme geçirdim sonra karşıdaki büfenin sahibi ve yoldan geçen bir adam gelip ayırdı büfe sahibi beni tutarken bu barzo bir şekilde kendisin tutan adamdan kurtuldu benim kolları tutulu haldeyken bir tane burnuma yumruk geçirdi burnumdan fena halde kan gelmeye başladı bu çomar şerefsizde küfürler savura savura gitti kimsede adamı tutmadı ama büfeciden allah razı olsun sandalye getrdi oturttu uzun sürse de kan sonunda durdurmayı başardık ama en sevdiğim gömleğimin önü kan oldu kesin kan lekesi çıkmaz şimdi aynısında da bir daha bulamam bir şerefsiz çomar yüzünden başıma gelene bakın hiç bir şey yolunda gitmez zaten siktiğimin dünyasında. bu piçe bir şeklide bir daha denk gelirsem kimse alamaz elimden komalık etmeden bırakmam. umarım gömlekten kan lekesi çıkar yokssa iyice sinirim bozulur.
    4 -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    ülkedeki bütün çomarları imha edeceksin çözüm bu.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Talihsiz olay.

Ah bana denk gelecek ki onu çıktığı yere geri göndereyim ağzına bir tane çakıp.
    ... flat head
  4. 4.
    (bkz: kesin yaşanmıştır bu) tanım. evet.
    2 -1 ... asyali praetor
  5. 5.
    keşke benim de başıma gelse dediğim olaydır.
    ara avukatını, bul adamı güvenlik kameralarından sonra daya tazminat davasını. adama havasıyla basıp gitme iznini verirsen, bugün sana yaptığını yarın başkasına yapar. ama kes bakalım bi tazminat cezasını dayalı döşeli. abartılı abartılı dava aç hatta. işimden geri kaldımdan gir, hastane masraflarına kadar. ordan çık toplum içinde aşağılandım psikolojim bozuldu de 6 aylık psikiyatri masrafı kes. Temiz.
    ... ardwen