bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    erkek için sevgiliyi kaybetmekten daha fazla acı verebilecek durum.

olur ya hani böyle çok iyi anlaşılan bir kız arkadaş vardır. cinsiyetten bağımsız gezilir, eğlenilir onunla. sonradan niyeti bozmadan, işin bokunu çıkartmadan...

sonra bir şeyler olur ara açılır. kavga edilir ya da bir şey olur o gider. ya da gitmesi istenir. sevgililikte, aşkta insan alışıktır da ayrılıklara böylesi ayrı bir şey. apayrı.
    6 -1 ... system error
  2. 2.
    sevgili değildik ama sanki ruh eşiydik. aynı şeyleri sever aynı şeylerden nefret ederdik.

sonra onu kaybettim. benim hatam yoktu. belki de vardı. istanbul'a gidelim dedi. benim işim çıktı. sonra bir dah dönmedi. trafik cavarı onu benden almıştı. belkide işimi bırakıp onunla gitsem aracı ben kullansam şuan yanımdaydı. çok acı bir olay.
    ... truvaefes2
  3. 3.
    taraflardan biri durması gereken çizgiyi geçtiğinde olur bu.
    içinde bir kadın ve bir erkek bulunan her tür ilişki her şeye gebedir.
    4 -1 ... akilluslu
  4. 4.
    kız kaybolmak istemiştir. mesele sadece bu.
    1 ... tetri
  5. 5.
    incir çekirdeğini doldurmayacak sebepler yüzünden başa gelebilendir. sonra sokakta her geçeni ona benzetirsiniz.
    ... mrstrange
  6. 6.
    belediyeye anons verdirmek gerekir. ulan kocaman kızı nasıl kaybedersin derler adama !.
    diğer türlüyse evlat;
    yalnız ve soğuk geceler başlamıştır senin için. ilk 1 ay birşey anlamazsın ama sonra ansızın aklına geliverir ve bu nöbetler gün içerisinde sürekli devam eder.
    ... bamya ve xl condom aski
  7. 7.
    yemek yiyememek, yaptğın şeylerden zevk alamamak ve daha bir çok şeyi ortaya getirebilecek bir durumdur.
    ... tarihe sican bodur ejderha
  8. 8.
    farklı üniversitelere başlanıp kurulan farklı hayatların üstüne bir de bu arkadaşın sevgilisinin olmasının eklenmesiyle sana vakit ayıramamaya başlamasının ardından gerçekleşen olaydır. onca yılın hatrı bu kadar mıymış dedirtir.
    ... doktorhanimkizim
  9. 9.
    gecenin üçünde son sigarayı tam yakarken pencereden düşürmek gibi.
    1 ... brell