1. 1.
  çok konuşan fakat hiç bir şey bilmeyen erkeklerdir.
  -1 ... adsoyad
 2. 2.
  gereksiz erkek modelidir. genelde çok konuşmak kızlara mahsus birşeydir hoş o da çok kötüdür ya. ama erkek dediğin ağırbaşlı olmalıdır,gerektiğin de konuşmalı ne söyleyeceğini düşünmelidir.
  ... ssda
 3. 3.
  ne kadar konuştuğu değil, ne konuştuğu önemli olan erkek modelidir.
  1 ... susam
 4. 4.
  ağzından sıçan erkek modelidir.
  -1 ... godbiten
 5. 5.
  en az hiç konuşmayan erkek modeli kadar iticidir. hele bir de boş konuşuyorsa...
  1 ... fuckingwashing
 6. 6.
  tiksinti duyduğum ve en kısa zamanda en yüksek kuvvetle ağzını kırmak istediğim hemcinsimdir. çok konuşan adam ya kendine fazla güvenir ve ortamı etkisi altına almaya çalışır, ya da özgüven eksikliğini tatmin etmeye çalışır. her iki durumda da ağzının kırılmasını hakeder.
  -1 ... mauro
 7. 7.
  mıy mıy sessiz, sıkıcı ve öküz erkek modelinden iyidir. konuştukları boş değilse ve eğlenceliyse kıymeti bilinmesi gerekir. genelde egoları olan kadınların şikayet ettiği erkek modelidir. sürekli kendileri konuşsun karşı taraf dinlesin ister.
  1 ... murfy
 8. 8.
  (bkz: damdaki deli) *
  2 ... damdaki deli
 9. 9.
  genel kabulün aksine kadından daha çok her şeye konuşan, her dediğini yaptırmaya çalışan dırdırcı erkektir.
  ... serencuyuri
 10. 10.
  ne konuştuğuna bağlı olumlu veya olumsuz eleştiride bulunulur ancak. çünkü efenim eğer kişi güzel , hoş , bilgi saçan bir konuşma yapıyorsa saatlerce dinlenebilir. ama yok boş boş genel kültür bilgileri veriyorsa , kimsenin takmadığı sıkıcı ve basit konularda felsefe yapmaya çabalıyor falansa iğrençtir.
  ... saane