1. 1.
    çok hamarat olmam ama neden turşumun kurulması
    Evet yine çok hamaratım. Yarın okula götürmek için çikolatalı tart yaptım. Yenilebilir incilerle de süsledim. Ama neden turşum kuruldu, neden evde kaldım ben eyyy sözlük?
    incileri milimetrelik olarak yerleştiremediğim için mi???? Yoksa tırnaklarımda sadece şeffaf oje olduğu için mi??
    Why god whyyyy?
    10 -9 ... tursusu kurulmus kiz
  2. 2.
    evde kalmanın neresi kötü. evlilik kadar saçma ve gereksiz bir şey olabilir mi? orta yaşa geldim hiç niyetim yok. böyle iyi.
    2 ... hastavilla
  3. 3.
    Yarın berkecan'a fazladan bir dilim ver belki bişeyler oluşmaya başlar.
    1 -1 ... endless pain
  4. 4.
    Artık üzülmek yok, kriterlerini yazarsan etrafımızdaki saplardan sana koca bulmamız on dakika sürmez. Bu sözlük bu işi halleder arkadaş.
    2 ... yemek yapan hasin erkek
  5. 5.
    benim de pek farkım yok. lanet pasta tabağında mı acaba aynı pasta tabağından ben de aldım swh.
    2 ... loveneverdies
  6. 6.
    yalnız çok canım çekti ben yumurta kırmayı bile bilmeyen biriyim.
    1 ... hastavilla
  7. 7.
    Sürekli zafer işareti yapıyorsan o bile yeter.
    Evde kalırsın böyle işte.
    3 -1 ... baybolla
  8. 8.
    Öncelikle tart çoheyi görünüyor. Sonralıkla ya bu benim başıma da gelecek sanırım. Bugün uzaktan akrabalarla bir aradaydık yaşıtlarımın hepsinin sevgilisi varmış, heycanla anlatıyorlar. Annem de bana "bir baltaya sap olamayan sadece sensin" diyor. Kalbimin kırılma sesini duydum o sözün ardından. Gencim ben daha diyorum, en güzel çağlarında sapsın diyorlar. Yeter ya herkesin sevgilisi olmak zorunda mı?
    2 -1 ... ruhsal enfeksiyon