1. 1.
    hayatında hiç yemek yapmamış kızlardır. kendilerini yetenekli sandıkları için hemen överler. iki yumurta bile kıramaz bu beceriksiz egoistler.
    5 -4 ... tarz
  2. 2.
    yemek yapmayı bilen her kızın söylediği bir cümledir. kendine göre çok güzel yapıyordur. yemek yapsın diye verilen gazlar işe yaramıştır.
    3 ... sosuke
  3. 3.
    doğruyu söyleyen kızlardır.

yemek yapmayı beceremeyen kızlar genelde dışarıdan cool görünen, havalı güzel kızlardır. ama bu kızlar maldır. "ehehe ben yumurta bile kıramam" derler gülerek sanki çok büyük bir marifetmişcesine..
    6 -1 ... voldemortun burnu
  4. 4.
    Bir boğa burcu erkeği olaraktan yemek yapmaktan anlamıyorsa adriana lima olsa tırt.
    4 ... rocksuperstar
  5. 5.
    kalbimize giden yolu öğrenmiştir. ya da ayak yapıyordur.
    2 ... nokwey
  6. 6.
    bazıları, ellerinden boklu yumurta bile yenmese de, kendilerini dünyanın en iyi aşçılarıyla kıyaslama densizliğini gösterecek kadar özgüven sahibidir.
    2 ... yesar
  7. 7.
    Övünecek başka birşeyleri olmayabilir. Tarife bakıp yapıyorsun zaten. Yeni bir yemek keşfediyor sanki.
    2 ... ladylisa
  8. 8.
    Erkeğe atılan yemdir. erkekten "abi güzel yemek yapan kız tatlişkoluğu yaa" ve benzeri tepkiler gelirse yemek yapmanın derinlerine inilecektir.
    2 ... antiloplop
  9. 9.
    Şimdi kötü olsa kötü derim ama gerçekten cok guzel yaparim , bazen tuzu fazla koyuyorum , Tabi artık böbrek hastası olduğum için tuz koymuyorum , Mesela örgü seklinde borekler falan yaparim .
    ... bella thorne
  10. 10.
    (bkz: ah yavrum ah nelerini gordük nelerini nelerini)
    1 ... pietro pacciani