1. 48.
  Çok sevdiğimden değil ama gözüm oğuzu Zeynep'i eseri muratı aramadı değil.
  4 -1 ... the compass
 2. 49.
  kürt yılmaz erdogan boş beleş projelerinden biri. türk halkını iyi sömürdüler amk. evet..
  3 -8 ... cihaner
 3. 50.
  On yargiyla izledigim ancak bekledigimden daha iyi olan program. Bu isten anlayan biri degilim ama bir izleyici olarak her seyden once sahne adabi ve tiyatro bilgisi olan oyuncular bulundugunu soyleyebilirim. Bazi yerler biraz sıksa da genel olarak komik diyaloglar var ve eski çgh'nin uzerine eklemeler yapilarak gelistirilmis. Güldür Güldür gibi anlamsiz ve gercek disi konulara dayali değil, Özgün ve yeni espriler de söz konusu. Gercekten emek verildigi anlasiliyor ama eskiye takintili, yenilikten hoslanmayan bir toplum oldugumuz icin bircok olumsuz elestiri gelmesi sasirtici degil. Sanki yeni seri begenilirse eskisine saygisizlik yapilmis olacak. Televizyonda fiziksel ya da sozel siddet iceren mafya dizileri, saplantili ask dizileri, yarismacilarin surekli kavga ettigi yemek programlarindan baska bir sey yok. Birakin da eksikleri olsa da yeni ve kaliteli isler de olsun.
  6 -4 ... frappe
 4. 51.
  Ikinci bölümü de ilki gibi çok başarılı olan programdır. Özellikle bu bölümde hamza'nın yazdığı skeç bilhassa izlenmelidir.

  Edit büdüt: siz espriden anlamıyorsanız biz napalım. Siz gidin hıyarlı babaya gülün anca. Bu ekibin espri kalitesi öncekine bin basar.
  3 -5 ... felisdomesticus
 5. 52.
  ümitvari olduğum söylenemez, hele ki yılmaz erdoğan'ın sazan sarmalı netflix kurnazlığı ile sinemadan ve sanattan daha çok parayı öncelediğini görmek önyargılı olmama sebep oluyor.
  3 -1 ... didemmadakinaskerleriyiz
 6. 53.
  izlemedim ama muhtemelen güldür güldür' den iyidir.
  4 -2 ... wilsimal
 7. 54.
  doğu şiveli bağrışmadan ibaret.
  2 -2 ... kompetan
 8. 55.
  Güldür güldürü gömme sikkoluğuna girmeden iki programın da bkm tarafından yapılıp ikisinin de oldukça iyi olduğunu söylemek istiyorum. Çok güzel hareketler bunlar 2 yoluna oldukça iyi başlamış ve çok daha başarılı olacaktır. Ayrıca güldür güldür esprisi yapıldığında seyirciler arasında bir güldür oyuncusu vardı ve o da bu espriye çok güldü yılmaz erdoğan da ona bir selam çaktı.
  3 -3 ... fizulislermuduru
 9. 56.
  Beğenmedim, birincisini de beğenmezdim zaten!
  -1 ... haylaz adam 34
 10. 57.
  olmamış, hiç olmamış. bazı şeyleri tadında bırakmak gerekiyor, yılmaz erdoğan’a da birileri söylemeli bunu. organize işler de çok güzel hareketler de güzel işlerdi ama ikinci versiyonları sınıfta kaldı.
  2 ... penald