1. 1.
  çok gülümseyen, aslında neşeli görünen insanın yaşadığı mutsuzluğu dışına vurmaması durumudur. bu tip insanlar mutsuzluklarını kendi içinde yaşarlar. çok gülümsediklerinden, mutlu olduğu sanılır. aslında içinde fırtınalar kopar. bu insanlara iyi bakın.
  5 ... modernproudhon
 2. 2.
  (bkz: işte o palyaço benim)
  1 ... dustcohle
 3. 3.
  bahçelerde maydonoz,
  bu ne acayip lacivert,
  gel bana bazı bazı.

  sözlerini hatırlatan başlık.

  önemli not:
  bu sözleri hatırlayanlar bana ulaşsınlar bir sualim olacak.
  ... aeneskral
 4. 4.
  Mutsuzlugunu hissettirmek istemiyordur, anlamasinlar istiyordur, güçsüz durmak istemiyordur, kimseyi bunaltmak istemiyordur, tabi her çok gulende mutsuz değildir.
  2 ... goodenough
 5. 5.
  Doğru bi tespittir. Ağlamamak için gülüyordur bence o insan. Utanıyodur belki ağlamaktan gülmeyi bi çare sanıyodur. Keşke diyorum o şekil insanlar ağlasa da içlerinde ki daralmayı boşaltsalar. Ağlamak güzeldir çünkü. Yeter ki çok çok kötü şeylere ağlamayalım. Olmasın çünkü çok kötü şeyler.
  ... kartal 7
 6. 6.
  Katıldığım tespitir.
  1 ... kitap okuyamayan insan
 7. 7.
  yoo ben aslında mutluyum. yani tabii ki her insanın hayatı dört dörtlük değildir ama bence bir çok kişiden şanslı olduğum için hayata dair bir memnuniyetim var.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 8. 8.
  demirin tuncuna ya katılıyor ve artırıyorum. yanlış tespitlerinden en önde olanıdır. öyle bir dunya yoktur. bunlar daha cok ayrılıklardan sonra gelen uydurmalardır. ben cok acı cekıyorum ama belli etmem gülerim ayaklarıdır. mutsuzsan ağlarsın somurtursun.
  ... terki diyar
 9. 9.
  Kanıtı benimdir.
  1 ... dusunemeyen filozof
 10. 10.
  istisnalar kaideyi bozmaz sanırım diyerek kendimi istisna olarak yazmak istediğim mevzudur. çok gülerim ve çok mutluyum..
  2 ... mel mel bakan gibson