1. 1.
  ebet, damam ozamansa, piki diye konuşması muhtemel çocuktur. *
  ... desifreolmusdisiuuser
 2. 2.
  hayatin yumruklarini yediği vakit üzerinden grayder gecmiş kola kutusu gibi ezim ezim ezilmeye mahkum olacak olan cocuktur.
  2 -1 ... mulayim
 3. 3.
  bazen, mecburen şımartılan çocuktur. onu kaybetme tehlikesiyle burun buruna gelmiş ana, baba; her öfkelerinde, gözlerinde canlanan solunum makinesine bağlı çocuğu hatırlayıp, kendilerini engeller.
  1 ... tepesersemi
 4. 4.
  kafanıza sıçacak olandır.*
  ... sonuc olarak
 5. 5.
  çok fazla şımartılatrak iyilik değil kötülük yapılmış çocuktur zira büyüyüp hayatla tanıştığında hiçbir şeyin evindeki gibi olmadığını şaşırarak görecek ve sudan çıkmış balığa dönecektir.
  ... dancerinthedark
 6. 6.
  bokunda boncuk bulma ihtimalinizin yüksek olduğu, ancak atalarımız tarafından bu söze konu edildiğine göre pek de hayırlı bir vatan evladı olmayacığına inanılan pislik herifin teki.
  ... ironny
 7. 7.
  büyük ihtimalle tek çocuktur. bu nedenle paylaşma duygusundan yoksun olan ve ailesi isteklerine hayır demediği için gerçek dünyada da herşeyin istediği gibi olacağını sanan ve olmadığını görünce büyük hayal kırıklıklarıyla başbaşa kalanlardandır.
  ... felix felicis
 8. 8.
  iğrenç çocuk türüdür. istediği birşeyi elde edinceye kadar bağırıp çağırması kuvvetle muhtemeldir. insan kulağında kalıcı hasara yol acabilecek düzeyde bir sesi çevreye yaymakta olan varlıktır. uzak durulması akıl ve kulak sağlığı için şiddetle tavsiye edilir.
  1 ... nearly insane man
 9. 9.
  mız mız, istediklerini ağlayarak yaptırabiliceğini sanan, sürekli ilgi odağı olmak isteyen, memnun edilemeyen, huzursuz, mutsuz, kafasına vurulası çocuktur.
  ama bir de şu açıdan bakalım. her bebek aynı şekilde dünyaya gelmiyor mu onu bu duruma getiren ailesidir. çevresidir. başlarına geldiyse çekme mecburiyetlerine sahiptirler. genelde para verilip susturulabilme özelliğine sahiptir bu çocuklar. sevgiyi gerçekten tatmamış ve geçiştirilmiş çocuklarda da şımarma eğilimi gözlenebilmektedir.
  ... via dolorasa
 10. 10.
  her istediğini ağlayarak yaptırani laf dinelemeyen, terbiyesiz, arssız... çocuktur. ayrıca her istediğini yaptırdığı için ileride doyumsuz ve mutsuz bir birey olacak kişidir. her istediğini elde etmek isteyen, bencil bir kişilik olacaktır.
  ... unique270