1. 41.
    makyajı mıknatıs gibi çekip çıkardığı vaad edilen en pahalı temizleme suyunu aldım.
    organikmiş de bitki özleri varmış da...
    ya daha maskarayı bile çıkaramadı. offff çok dertliyim.
    hayat çok zor arkadaşlar.
    6 -8 ... essy
  2. 42.
    sincap, at keçi ve samur kıllarından yapılmış olan fondöten fırçalarımı alamadım
    Çünkü dolar hayvan gibi yüksek. 

dolar yükselirse yükselsin bizene ama dimi? 
    Fakirin makyajını düşünen yok. 
    evet hanımlar bakımsız kalcaz.
    5 ... essy
  3. 43.
    An itibariyle mac pro longwear nourishing waterproof fondötenim bitti. Ağlasam sesimi duyar mısınız?

Lütfen gelip beni güven verici sözlerinizle sakinleştirir misiniz? Her şeyin iyi olacağını, bu kötü günlerin geçici olduğunu falan.
    6 ... essy
  4. 44.
    Tek derdim sınav sözlük. Onu da şöyle bir haftadır kenara bıraktım gezip kafa dinliyorum. Herhangi Bi şeye çalışmak zorunda olunan zamanlarda tavsiye ederim bunu sevdiklerinize zaman ayırın. Çalışmaya döndüğünüzde nasıl şarj olduğunuzu göreceksiniz. Şükür şimdilik başka derdim yok. iyi günler.
    1 ... sarimsaklimayonezx
  5. 45.
    The balm Mary lou manizer highlighterım kırıldı...
    Size acıyı tarif edemem fotoğrafını gösterebilirim. Seri üzgün...

çok dertliyim be sözlük
    9 -12 ... essy
  6. 46.
    Sulandırıp macun yapın sonra tekrar kurutun yengem ariflame da çalışıyorda. Kardeşime anlatıyor.
    5 -1 ... kale3112
  7. 47.
    göz yaşartan hikaye.

üzüldüm kardeşim. hayırlı forumlar.
    2 ... tifobakteri
  8. 48.
    allah başka dert vermesin.
    5 ... as179 fa
  9. 49.
    Elit elit americanomu yudumlarken aynı zamanda idolüm Olan fridacığımı konu alan kitabı okurken akıcılığa kaptırdım kendimi ve kahvem döküldüüüüüğğğ. Ağlamak istiyorum ya çok dertliyim.. Allahım neden böyle acılarla sınıyorsun beni?

çok dertliyim be sözlük
    6 -8 ... essy
  10. 50.
    çok dertliyim be sözlük
    çok denedim ama bırakamadım bu huyumu. haklıda olsam kendımı ifade edemediğim icin konusmaya 2-0 geriden başlıyorum.
    6 ... asosyal sosyolog