1. 1.
  (bkz: dostum bayan demişsin ama bunlar haydar)
  -1 ... kullanma kilavuzu okuyan turk
 2. 2.
  abaza bjk taraftarı arasında kaşarlaşmış tiplerdir. normal görülmelidir. işinize gelirse...
  1 -1 ... fight for rose
 3. 3.
  onu bunu bilmem de şu kadının yerinde olmak istemişimdir hep.

  https://video.uludagsozluk.com/v/kızların-kullandığı-erkek-sözleri-4656/  hatta bunu tezahüratı ortaya çıkaran kişi olmak isterdim. bunu bir kadın olarak yapmak isterdim. o anda yaşayabileceğim duyguyu hayal edebiliyorum.
  kadını kendinden ayıran, hayatında tezahürat yapmamış insan, sigarayı kendine hak kadına haram gören insan bunları anlayamaz tabii. boşuna kafa yormasın.

  hayır tribüne gelmiş insanlar. maç izliyorlar. ne bekliyorsunuz? ne istiyorsunuz? "ya ya ya, şa şa şa, beşiktaş beşiktaş çok yaşa" mı desinler? "en büyük takım bizim takım" mı desinler? "kahrol düşman al sana bomba" mı desinler ne desinler? ne diye tezahürat yapsınlar?

  ne taşaklı bayanlardır ne de delikanlı bayanlar, buradan kimsenin eril bi tanım yapmasına gerek yok. bildiğin bayandır bunlar. takımını seven bayanlar. alışın.
  ... bifincancay
 4. 4.
  https://video.uludagsozluk.com/v/kızların-kullandığı-erkek-sözleri-4656/  burada da görülen barzo bjk li bayanlardır. adana şubeleri ise adana demirspor u tutar bunların.
  ... worldisblack
 5. 5.
  has taraftardır efendim. helal olsundur. gecen sene cezalı maclarda yoklugumuzu göstermediler.

  bu yaz kayserispor-besiktas hazırlık macında ''anayın amı ankaragücü'' ve ''bursanın göt oglanı teksası'' 'yı gözlerimin önünde bagıra cagıra söylüyorlardı. bu takımın bayan taraftarı bile sizin bir trübin lideriniz eder.
  1 ... siganfudaki onbasi
 6. 6.
  içlerinde ana olanlar da vardır elbet. gece gece can sıkandır.
  -1 ... a binary choice
 7. 7.
  erkeği ayrı, kadını ayrı sikertir bu taraftarın.

  bence az yana kayın deymesin.

  motor arıyorsanız, nevizade ve bağdat caddesine uğrayın.
  1 ... disturbing
 8. 8.
  gecen gun besiktasta derbiyi izliyorum hayatimda duymadigim kufur arkamdaki bayanlardan duydum. (bkz: biride demiyoki aga bu nedir)
  ... karbon 14