1. 1.
    öncelikle şikede yeni bir çığır açtığı için galatasaray takımını kutluyorum. ömrümde çok şike görmüştüm ama böylesine rastlamamıştım. lan devre bitti 15 dk içinde neler yaptınız öyle.
    galatasaray takımını kutluyorum. bu yeni rekor olabilir.
    8 -8 ... forza antalyaspor
  2. 2.
    Maçtaki tartışılabilecek tek karar miquel lopez in kırmızı kartı.
    3. Gol de topun tamamı cizgiyi geçmiyor.
    Daha 15. Hafta bu kadar ağlıyorsanız sezon sonunu tahmin edemiyorum. 2-0 iken bayram yapanlar şimdi ağlamaya başlamış.
    çok şike görmek ama hiç gs akhisar gibi görmemek
    4 -8 ... dirilis yarinlara kaldi
  3. 3.
    Ben istemek senin başlığa sokmak.

(bkz: almancı ağzı ile başlık açmak)
    1 -2 ... diye haykirmak istiyorum
  4. 4.
    şikenin kitabını yazmış fenerli tespiti.
    3 -4 ... jimmy tudeski
  5. 5.
    Olsun kombine yakma eylemi bir hafta ertelenmiş oldu. Nereye kadar hakemlerle?
    2 -2 ... jackcemm
  6. 6.
    Maçta kırmızı kart harici hakem hatası yok, gomis'in kart da hatalı hatta.

Şu dandik futbol oynayan akhisar'ın 2 gol atabileceğini (bir golü de biz attık zaten) düşünürken 4 gol yemeyeceğini düşünmek ahmaklık zaten.

Gollere gelelim ilk gol uzaktan sut yapılabilecek bir sey yok. Bir tanesinde defansa çarpıyor öyle giriyor bunu ayarlayabiliyorsa gitsin uzayda futbol oynasın zaten. Denayer'in ortası ile gelen gole zaten diyecek bir şey yok. Öbür gol de aynen.
    Yani gidin başka yerlerde ağlayın.
    1 ... ultraviyole
  7. 7.
    bir gsli olarak katildigim onerme.

siktirin lan ordan. ahaha 2-0 geriye dusunce sevindiginiz gibi buna da sevindiniz bi an di mi.
    -1 ... 29th
  8. 8.
    geçen haftada fırat çok uğraştı maçı bizden alıp gs ye vermek için ama, sahada öyle bir beşiktaş vardı ki fırat bile dertlerine derman olamadı.

edit: dünkü maçta da lopezin kartı yanlıştı, feghouli sarısı varken ikinci sarıyı görüp atılmadı vs.
    ama yine de soran olursa siz hakemler beşiktaşı kolluyor diyin.
    2 -1 ... mecburi istikamet