1. 1.
  Son zamanlarda ciddi ciddi beni üzen bir olay.. neymiş efendim sınav stressi yaşıyormuş. iki haftada bir sınavı var, sınav stresine alışkın olması gerektiği gerçeğini atlıyorum. Tüm iki hafta bu sınavı özellikle dikkate aldığı için buluşma zamanlarını ayarlamasına da tamam dedik. Atarını giderini de hadi görmezden geldik.

  sınav bitti diyorum nasılsın, kötü geçmiş şimdi benimle uğraşamazmış. hayır benden daha iyi kız bulacağına inanmıyorum, kişilik olarak aşırı anlayışlı yardımcı biriyim ama hale bak aq koçum sen yürek yemişsin herhalde, annene yap bunları annene.
  6 -5 ... fall love the white rabbit
 2. 2.
  Siktirsingitsindir.
  1 ... netbirisi
 3. 1.
  Bir yerde hata yaptığınızın delilidir. Beylik sözleri bırakın, her insan ayrı bir dünyadır ve mutluluğu farklı dokunuşlar gerektirir. Ezberden olmaz. Tanıyın, anlamaya çalışın.
  2 ... iki teker
 4. 4.
  geçmiş olsun.
  biri ancak gidecekse böyle korkakça bahanelere sığınmaya başlar.

  sonunda da gider.

  o gitmeden sen git.
  8 -2 ... high voltage
 5. 5.
  Hayat hep boyle değil midir? Çok kıymet verdiklerin sıçar ağzına...
  1 ... serpil silahliperi
 6. 6.
  Steinbeck der ki insanlar genelde kendileri hariç bir merak duymazlar. Nerede kaldı sevginin alçakgönüllulüğü diye sorduran egosentrik hezeyan.
  -1 ... arteriaradialis
 7. 7.
  sevgili için önemli olanın siz değil verdiğiniz maddi destek olduğunu gösteren olaydır. Maddi destek musluğunu kısmanız durumunda düzelecektir.
  ... pangaci
 8. 8.
  Sizi önemsemiyorsa büyük ihtimalle aldatılıyorsunuz.
  ... rebel12
 9. 9.
  Adamı ziyaret edeyim diyorum ne zaman ofise gitsem toplantıda oluyor görmeden geliyorm..sizce aldatılıyor muyum?
  ... revenge girl
 10. 10.
  Sevgili lafı sevgiden geliyor ama bizde sevgililik çoğunlukla birbirini çekici bulan iki kişinin libidosundan ileri gelen bir durum.

  Birini tanımadan ona alışmadan onu sevmek çok mümkün değil. Yani mesele aslında çoğunlukla sevginin değil şehvetin azalması. Kişinin libidosu aynı düzeyde hatta belki daha bile yüksek ama o kişiye duyduğu şehvet azalıyor.
  -1 ... ali candan