1. 1.
  insana çok ağır oturur. Ya dersiniz ben bu konuya çalıştım ama neden aynısı çıkmadı kardeşim bile diyebilirsiniz. Ben artık bu ders kitaplarının doğruyu gösterdiğine inanmıyorum. Madem 5 madde var 6. Madde nereden çıktı.
  4 -2 ... kale3112
 2. 2.
  yanlış yere çalışmak, dersi derste dinlememiş olmak, dersin size anlaşılmaz gelmesi ve sınavda konulara odaklanmamış olmak gibi pek çok nedenden kaynaklanabilecek durum. ayrıca bir dersten sadece çalışarak yüksek alınamaz bu bir gerçek.
  3 -1 ... this
 3. 3.
  Okul merdivenlerine sincanlı oturuşu yapıp ağlamak ile sonlanacaktır.
  1 ... sufferinq
 4. 4.
  Sene bilmem kaç çok sevdiğim bir öğretmenin dersi için sabahladim kardeşimle zaten ek derste alıyorduk çalıştık çalıştık. Baya eminiz. Sınava girdik çıktık hala eminiz. Sınav bı açıklandı, 42 almışım. Kardeş 50.
  Baya saatlerce aglamistim. Şimdi komik geliyor ama o zaman çok üzülmüştum. Sevdiğim insanlar için birşeyler yapmayı da severim. O öğretmenin dersinden geçmek gurur meselesi olmuştu. Ama ne yaparsın ki sayısal derslerde berbat durumdaydim. Cengiz hocam benim ya yadettik gece gece.
  ... manik minyon
 5. 5.
  hayatımda hiç bir sınava çok çalışmadım evet çalıştım ama çok çalışmadım neden çok çalışmadım, sınavdan kalınca böyle bir başlık açmamak için çok çalışmadım.
  2 -1 ... sivasli bey
 6. 6.
  yarın gireceğim sınavdan kalmışım.
  5 -1 ... romeosuzjuliet
 7. 7.
  Mantık çok basit.
  Birşeyin ne kadar iyi olmasını istersen, o kadar hata yaparsın ve kaybedersin.
  4 -1 ... muhbirmis kelimeler
 8. 8.
  hayatımda hiç adam olmak için çalışmadım evet çalıştım ama çok çalışmadım neden çok çalışmadım, serseri kalınca böyle bir başlık açmamak için çok çalışmadım
  4 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
 9. 9.
  Anasını sikeyim ben o sınavın. Vizeyi finale dahil edip bana 2 günde 379-1453 arası bizans tarihini okutturdu. 80 imparator gördü bu gözler. Yeter mi? Yetmez. Sınava girdik sikim sokum soru sordu. Cevap yazdık en az 60 puanlık. Ama dersinden ne kadar çok kişi bırakırsa o kadar egosu şişecek orospu karı 30 verdi. insafını izanını sikeyim.
  6 -1 ... kuna
 10. 10.
  ''olmaktan korktuğum yerdeyim '' durumlarıdır. sakınan göze çöp batar hesabı.
  2 ... kurtkedisi