1. 1.
    severek taşınması gereken izlerdir. çocukluğu çocuk gibi yaşadığının haylazlığın kanıtıdır. dizlerde, kaşta, dudakta heryerde olabilir. ama en çok rastlanan, erkeklerin saçlarını kısa kestirdiğinde ortaya çıkan ince, üstü saçsız şeritleridir.
    5 ... rahatsiz fiona
  2. 2.
    genelde kafaraki yarıklardır bunlar.
    ... bado
  3. 3.
    su çiçeği,kızamık gibi hastalıklar başladığında, büyükler tarafından kaşıma sonra izi kalır denilmesine rağmen kaşıdıktan sonra kalmış izlerdir de.
    ... raudo
  4. 4.
    en fırlama çocuklarda tek tük görülürken, ebeveyn yardımıyla sokağa çıkarılan, gözebebeği gibi korunan çocuklarda dakkasında oluşabilen yara berelerdir.
    1 ... narsistisyan
  5. 5.
    annemin attığı terlikten kaçarken kocaman kapıya kafamı çarpıp alnımın açılmasına neden olan izlerdir.
    3 ... blackinn
  6. 6.
    alnımda ama çok yukarlarda küçük bir iz. çocukken ismail diye bir çocuk kafama taş atmıştı. iz bırakmış köpek. gerçi ben de o'nu merdivenden aşağıya attım. evet yaptım bunu. ölmemesi bir mucize herhalde ve hiç bir iz kalmaması.

ismailleri pek sevmem ben.
    2 -1 ... ngark
  7. 7.
    arkadaşlara çocukluk anıları anlatılırken gösterilecek kanıtlardır.
    2 ... erturk
  8. 8.
    bazı yaralarınızı büyük gururla taşırsınız bazı yaralarınızdan da utanırsınız.
    1 ... simdiben
  9. 9.
    yaşanılan geçmişin gerçekliğinin kanıtlarıdırlar. *
    1 ... hellboy
  10. 10.
    kardeşimin kurban kesmecilik oynarken** naylondan yapılmış maymunu keseyim diye elini kesmesi sonucu kalan izdir.
    ... tanrinin siir dedigi