1. 1.
    O tanıdıklık hissi, ne düşünür ne yapar diye düşünürken kafayı yememek çünkü zaten bilirsin onu en iyi sen tanırsın. Özellikle küçükken içten içe aşıksan büyüyünce tadından yenmez durum.
    ... accordingb
  2. 2.
    Tutku ve sert seks barındırır.
    ... sherlockholmesss
  3. 3.
    içimde ukde kalacak olan şeydir. aramızda 3 yaş var, beni o şekilde sevmediğini düşünüyorum, bu yüzden de şansımı denemedim. sanırım bu sene ona olan aşkım bitti, başkası girdi çünkü hayatıma.
    ha bundan öncesinde tam 6 yıl boyunca aşıktım ona. çok nadir bir araya gelir olduk büyüdükçe, zaman ilerledikçe onu görmem seyrekleşti ya gördüğüm anda kalpten gidecek gibi oluyordum. çocukluk arkadaşınızla karşılıklı sevme durumu varsa, basın nikahı gitsin.
    1 ... bettercallsaul
  4. 4.
    Çocukluk arkadaşım, ceycey biz ortaokulda iken üst sınıftan bir çocuktan hoşlanıyordu.
    Sadece 10 dakikalık teneffüslerde okul bahçesinde bir mahkum gibi volta atarak gidip gidip geldiğimiz o kısacık anlarda hoşlandığı çocuğun bal rengi olan gözleriyle kesişmeye çalışırdı.
    Tatlı, saf heyecanlardı.
    Sonra çocuk izmir'e taşındı.
    Harçlıklarımızı birleştirip, ankesörlü telefon kartı alıp çocuğun Annesini arayıp telefona çocuğu istemiştik.
    Annesinin numarasını da ben nöbetçi öğreciyken müdür yardımcısının odasındaki nakil öğrenci dosyasından aşırmıştım.

Neyse,
    Bal gözlü oğlan, ceycey e 'seni tanımıyorum ben' dedi ve telefonu kapattı.
    Ceycey o gün ptt nin önünde oturup gözyaşı döktü.
    Yıllar sonra bir şekilde tekrar karşılaştılar. Sağlam bir ilişkinin temeli kuruldu, aileler tanıştı, söz kesildi.

Hayat çok acayip.
    Ummadığın şeyler oluyor.
    Olabiliyor yani.

Bal gözlü oğlan, bizim kızı güzelce seviyor.
    Ceycey mutlu.

Ceycey benim, çocukluğumun en mutlu günleridir.
    Dizinde uyutup bana şarkılar söyleyen alabildiğince esmer, bulut gülüşlü kızdır.

Canım ceycey...
    Hep mutlu ol e mi?
    1 ... seko seko gel yanima