1. 1.
  1998 senesiydi o zamanlar tabi ben 8 yaşlarındayım. Kapıcıydık biz. Neyse. O zamanlar televizyon atarileri meşhurdu hemen hemen her çocukta vardı. Ama bizde yoktu. Birgün apartmanda oturan çocuklar bi evde toplandılar atari oynamak için sonra nasıl olduysa ben ve abim onların evine gittik onlar atari oynadılar abimle ben onları izledik. Neyse onlar oyun oynadıktan sonra mutfağa girdiler biz de merak edip onların yanlarına gidelim dedik baktık pasta mıydı çikolata mıydı birşeyler yiyorlardı tam içeri girecektik abimle bana siz gelmeyin dediler. Bu olay hep içimde ukte kalmıştır.
  25 -2 ... karizmatikyazar
 2. 2.
  benim. n'aparsın. varken bile yoktu.
  2 ... tulippaa
 3. 3.
  Benim. Bizim mahalle komple fakir olmasına rağmen orada bile en fakir aile yine bizdik amk! Millet arabaya binerken benim daha yeni bisikletim olmuştu.
  2 ... serdarsl06
 4. 4.
  Ben çocukken maddi durumumuz çok da iyi değildi ama babam kısıtlı maaşına rağmen çok güzel bir çocukluk geçirmemizi sağladı. 6 yaşındayken bisiklet almıştı mesela. Evimizde vcd vardı o zamanlar. Atari meşhurdu kardeşimle bana almıştı arkadaşlarım evimize oynamaya gelirlerdi iyi hatırlıyorum. Her hafta işten gelirken bir film alırdı vcd’ye takar izlerdik. Şimdi ise hollanda’da çok iyi şartlar altındayız hamdolsun ama o günlerin tadı yok.
  1 -2 ... enes55
 5. 5.
  bu benim. ama bi garip.

  durumlar yoktu. bisikletim yoktu. vcd yi 15imde filan gördüm ben. babam zar zor atari aldı. oynamadım. atari ne amk dedim, sikerim kara kutunuzu da, kolunuzu da, sokakta oynadım ben. vizyonumuz dar amk. tapacı nesiliz.
  ... mofbe