1. 1.
    eğer büyükseniz nefes nefese kalacağınız, ecel terleri dökeceğiniz, mahsuscuktan yenileceğiniz, size mantıklı ya da eğlenceli gelmese de sırf ufaklıkları eğlendirmek için içine dahil olduğunuz çocuk oyunlarını oynamaktır.
    ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    sebege dönmenin farklı bir seklidir
    1 ... dopdop
  3. 3.
    cocuklarla oyun oynamak,KUCUK SEYLERDEN MUTLU OLMAK istiyorsan aklına getirecegın bir durumdur...kucuk seylerle,kucuk seylerden mutlu olmak...:)
    2 ... lois lana
  4. 4.
    Acayip eğlenceli,mutlaka yapılması gereken eylem.Onlarla oyun oynarken hayatın ve insanların hem ne kadar masum,hem de ne kadar acımasız olduğu görülebilir ve bu 'özellikle' yetişkinler için,hayata dair önemli bir hatırlatmadır.
    2 ... pucca
  5. 5.
    iplerin sürekli sizin elinizde olması ve gerektiğinde emir cümleleri kurmanız gereken itişip-kakışma eylemidir.zira çocuktur, ona bir adım yaklaştığınızda bırakın yanınıza gelmeyi tepenize çıkar.
    1 ... greyday
  6. 6.
    eğer çocukların yakınları (abla,teyze,hala) ile iletişim kurulmasına yarıyacaksa yapılası bir eylemdir.yoksa elin veletleri için şebeklik yapmaya gerenk yoktur.
    -1 ... gazoz_kapagi
  7. 7.
    yapılabilecek en eğlenceli işlerden birisidir. en son kuzenin he_man ben de she_ra olmuştum. gerçi sonra baya bi yoruluo insan ama olsun eğlenceli yinede.
    ... drammer
  8. 8.
    ilk basta sıkıntılı bır sekılde baslanan bır zaman sonra bır cocuk gıbı kanter ıcınde kosturulan eve gıtmıycem nıdalarıyla devam eden, sonradan cocuk olmadıgınız aklınıza gelıp sorumlulugnuzdaki oyun arkadasınızla ayrılacagınız aktivitedir.
    ... walox
  9. 9.
    çocuk olmaktır.
    ... nekrofili
  10. 10.
    karateci yeğenle oynandığında gayet yorucu olan eylem *
    ... birbarfilozofu