1. 1135.
    Tamamen operasyon, sığ ve bayat dizi.

Karısına laf geçiremeyen sözde taşfırın, sürekli karşı gelen çemkiren birseyi beğenmeyip daima ayrılmak isteyen sözde bir aydın kadın içeriyor.

Bir de arkada gülme efekti olmayan bir tane replik yok.
    ... hakgeldibatilzailoldu
  2. 1134.
    hakkında 11 entry girinlince "bu sefer kesin final yaptı" dediğim dizi.

bir bu, bir de arka sokaklar, bir bitmedi amk.
    ... kazakistanli ii
  3. 1133.
    Bir bölümünde hint dizileri ile dalga geçerken rastlamış bulunduğum dizi. Haluk rüya görüyor ve çevresindeki insanlar yarı türkçe yarı ingilizce konuşarak dans ediyorlardı. Bende saçmalık diyerek kanal değiştirmiştim. Daha sonra youtube da Arif in Manchester a attığı golü ararken rastladım ve sonunu izlemediğim için pişman oldum. Haluk rüyasından sıçrayarak uyanmış ve iyiki de Atatürk bizi kurtarmış demişti. Onun sayesinde dilimizi konuşuyoruz!! işte bu biz bugün hintliler gibi yarı ingilizce bir dil konuşmuyor isek bu Atatürk sayesinde. Bunu dolaylı olarak anlatan başka dizi var mı?

Yine bu dizi sayesinde birçok izleyen Çanakkale Savaşı akşam yemeği menüsünü öğrendi. 1 dilim ekmek 3 zeytin, üzümsüz hoşaf.

Onun için fena dizi değildir. izleyin çocuklara izlettirin emin olun faydasını görecekler göreceksiniz.
    1 -1 ... 5149311506
  4. 1132.
    Diziyi siktiret de, meltemin hala gideri var, haluk sen artık siktirgit lütfen, o buruşuk yüzün, de niro çakması yapay oyunculuğunla yakışıklı pozların mide bulandırıcı. Götünün kılları pişmaniyeye dönmüş daha hala neyin kafadındasn amk.
    1 ... turin
  5. 1131.
    Tamamen siyasi güçlerin mandasına geçen dizi.
    ... azkaban tutsagi
  6. 1130.
    artık eskisi kadar izlemekten zevk almadığım dizidir. evet.
    ... nicke lan jello
  7. 1129.
    kaç yıl geçmiş aradan ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar bileklerimi kesicem.
    1 ... okursever
  8. 1128.
    zap yaparken bazen karşıma çıkıyor,şifreli bir kanalda yayınlanmalı ve şifre kimseye söylenmemeli.
    3 ... di anforgivin
  9. 1127.
    Başından sonuna kadar otorite kuramamış bi' oğlanın taş fırın diyerek yutturulmasına verilen ad.
    ... narcissistic
  10. 1126.
    kesinlikle izlemiyorum. sert erkek figürünün adam gibi adam, kibar erkek figürünün ise light, ibne, korkak gibi gösterildiği dizi.
    4 -2 ... kafam bir milyon