1. 1.
    ilk bölümü yayınlanmıştır.kaçıranlar için bir kere daha şu anda izlenebilir durumdadır.ilk bölümle alakalı izlenimlerimi paylaşacağım.Buradan sonrası spoiler.spoiler !!!

Öncelikle yeni karakter olarak gelen var.Hüseyin in annesi olarak seksenler dizisinde de olan Suzan Kardeş var.Ancak dizi eski havuç olan furkan kızılayı kaybetmiş.Ama gönül tuna engin selçuk bey falan var.ismail var bir de bilinçli osman diye yeni bir karakter var.rolünü de anlatayım.kimse iş için ona sözleşme imzalatamıyor.haluk bununla görüşüp ikna oluyor.adam çok dakik ve kuralcı.çok komik.beton orçun acaip evrim geçirmiş.gönül tam bir teog annesi olmuş.modemi kapatıyor mobil veriyi iptal ettirmiş.dediğim gibi işte.Ben iyi buldum diziyi.mükemmel değil ancak iyi.Size göre bilemem.
    6 -14 ... kalbiburukcocuk
  2. 2.
    Ciddi ciddi izliyor musunuz? Denilesi dizi.
    20 -6 ... jinx qwer
  3. 3.
    kükrek kadriye'yi sevmedim, umarım memleketine geri döner. onun dışında ilk bölümü muhteşemdi.

zito!
    3 ... tacettin limoncuoglu
  4. 4.
    hala izlendiğini görünce ağlama isteğimi aşikar etmiş dizi.
    2002 yılında izleyenler arasındaydım.
    o zaman küçücük çocuktum. yaptıkları komik gelirdi, havuç evimizin fırlama oğlu gibiydi. düşünün o zaman tgrt diye bir kanal vardı lan! daha sonra atv'de yayınlanan bu diziyle kocaman olduk.
    şimdi evlenip yuva kuracak yaşlardayız ve hala bu dizi mi? azıcık değiştirin izlediklerinizi.
    yeter lan!
    5 -4 ... i know nothing
  5. 4.
    (bkz: torunlar duymasın)
    5 -1 ... filmler ve filimler
  6. 5.
    halukla meltem ölmedimi kaç yaşına geldiler.
    ... maliayazoglu
  7. 5.
    tüm saçmalığı ve vasatlığı ile ekranları boşa meşgul etmekte olan dizi. iyice suyu çıktı artık.
    3 -2 ... suppiluliuma
  8. 7.
    beğenmeyen laf etmesin.zorla izletmiyorlar.
    3 -3 ... kalbiburukcocuk
  9. 8.
    (bkz: kurtlar vadisi)
    (bkz: arka sokaklar)
    (bkz: çocuklar duymasın)

bu üçlüyü izleyen adamlar yüzünden tekrar tekrar dönüyor bunlar.
    6 -2 ... sananeomk
  10. 9.
    Çaylar....
    1 -2 ... sinemam1986