1. 1.
    gücünü siyasal islamcı iktidardan alan yobazların dağıttığıdır.

http://haber.sol.org.tr/t...ondermeyin-brosuru-233715
    16 -10 ... system error
  2. 2.
    Üst üste vizeler kötü gelince bende dağıtmak istiyorum böyle broşür.
    9 -1 ... merbazrail
  3. 3.
    Şeriatçı domuz işidir verilen mesaj şu kuran kurslarımıza yurtlarımıza yönlendirin tecavüz edelim beyinlerini yıkayalım.
    14 -6 ... fyodor paskevich
  4. 4.
    dağıtanlara sözüm olmadığı broşür.

bunu okuyup da çocuğunu okula yollamayan insanlar var oldukça var olacaklardır.

cehaletle beslenen insanların eğitimi savunacağını düşünmek abesle iştigaldir.
    9 -1 ... berk
  5. 5.
    --spoiler--
    Okullarda yaşanan ahlaksız olaylar...”
    --spoiler--

Sizin atadığınız, öğrencilere sarkan din ve beden eğitimi hocalarının ahlaksızlığını ne yapacağız peki?
    14 -9 ... queen of cookie
  6. 6.
    Günümüzde okulların halini gördükçe haklı bulduğum broşürdür. Eğitim yok haricinde her pislik var. Ahlaklı çocuğunu gönder ahlaksız yapıp versinler bonus olarak özentilikten uyuşturucu, sigara, escinsellik gibi şeylere de yönelirse tam olur. Sonunda da o kadar sene okuyup işsiz güçsüz bir adam olsun. Siz buna eğitim diyorsanız bilemem tabi. Ya eğitim sisteminin değişmesi lazım ya da çocuklara çok dikkat etmek lazım.
    7 -9 ... keyfinizinkahyasi
  7. 7.
    Laikliğin değerini bir kez daha gösteren olay.

Aq atatürk gibi biri daha çıksa sallandırsa şu oç ları!

Edit: zorunuza mı gitti lan! Kudurun.
    12 -9 ... ershan kuneri
  8. 8.
    o broşürde yazanları okumak için okula gidip okuma yazma öğrenmek gerekiyor.
    10 -2 ... charles xavier
  9. 9.
    Boko haram türkiye faaliyeti.
    6 -2 ... xyclonb
  10. 10.
    Muasır medeniyetler seviyesine çıkmamızı imkansızlaştıran karakterlerin gerçekleştirebileceği eylemdir.
    4 ... sivasguzeli