1. 1.
  bir sürü kozmetik malzemesi, sıvı deterjanı falan karıştırıp böcük ilacı yapmak sonrada karınca öldürmek.
  162 -23 ... selmagezinir
 2. 2.
  komşu çocuklarına asma yaprağından yaptığınız ve çok güzel olduğunu söyleyerek içirdiğiniz çorba sonucunda kusturmak. Bunun sonucu azar işitmek ama eğlenceli oluyor.
  82 -5 ... ben miyim
 3. 3.
  misafirliğe gelen amcama herkesin içinde prezervatif kullanıp kullanmadığını sormak,sonrada niye herkesin birbirinin yüzüne baktığını düşünmek
  127 -8 ... elendil
 4. 4.
  bir grup deli dolu arkadaşla beraber problem çocukçuluk oynamak suretiyle yapılan abukluklardan biri araba tekerleklerinin jant kapaklarından içeri taş doldurmaktır. bunu yaparak araba sakinlerinin tekeri patlak sanacağını düşünüp bayağı eğlendiğimizi hatırlarım.
  27 -1 ... bögücü
 5. 5.
  kar yağınca zulalanıp arabalara kar topu atmak.akabinde herifin tekinin sessiz sakin önümüzden geçerken utanmıyomusunuz lan piçler diye bizi kovalaması ve kaçmak.
  34 -3 ... selmagezinir
 6. 6.
  çanak antene benzeyen plastik bir kabın içine su doldurup suya 9V pil ile elektrik vermek. ve bununla uzaya işaret (sinyal) gönderdiğini düşünmek...
  135 -4 ... delikanlı
 7. 7.
  gece karanlığında yolun iki tarafındaki elektrik direğine boyun hizasında ip gerip geçenlerin hayatını tehlikeye atmak.
  28 -4 ... delikanlı
 8. 8.
  çakmaklardan çıkarılan elektrik ıvır-zıvırıyla okula gidip, millete arkadan yaklaşıp kıçlarına enselerine elektrik vermek. zıplamalarını kahkahalarla izlemek.
  74 -5 ... elendil
 9. 9.
  karınca yuvasına torpil koyup patlatmak .
  34 -19 ... peter tırpan
 10. 10.
  ayakkabı boyasını arkadasına kola diye içirtmek.
  31 -7 ... rask