1. 1.
    (bkz: kurbağaya 220w elektrik vermek)* *
    28 -4 ... sfp
  2. 2.
    saksıdaki çiçeklere işemek, arkadaşlara zorla solucan yedirmek, solucanın ortadan kesince yaşamını sürdürdüğü bilgisini bir yerden alıp solucanı 1500 parçaya bölmek, sineklerin kanatlarını yolmak.
    20 -1 ... tttddd
  3. 3.
    (bkz: çocukken yapılan deneyler)
    9 -1 ... tifosi
  4. 4.
    vatanına ihanet ettiği gerekçesiyle plastik askerlerden birisini kibritle yakmak, yaptığım yegane psikopatlıklardandır. yoktu eskiden wow, eycof.

ayrıca yeni çocuklara öğüt olması için belirteyim, kesinlikle balkonda yapsınlar bu infazı. inanılmaz bir koku çıkıyor.
    92 -5 ... martin edilen
  5. 5.
    "bu kalemtıraşın jileti parmağımı keser mi ki? amaan keserse de acımaz heralde" deyip, 3 çizik attıktan sonra akan kanı hayret ve dehşetle seyretmek. gün boyu çekilen acı, salaklıktan utanıp hemşire teyzenin * yanına gidememek de cabası.
    15 -1 ... misskin
  6. 6.
    salyangozların üstüne tuz atarak ölmelerini izlemek.
    18 -4 ... drammer
  7. 7.
    anneye kafadaki saclarin yarisini saydirmak. bitmedi.. sonra o saclari kirmizi kece kalemle hat cekerek boyayip ertesi gece hattin gerisinde kalan saclari saydirip esit cikmamasina uzulup saatlerce aglamak. ben yaptim evet.
    52 -6 ... calemityceyn
  8. 8.
    anneyle baba bir nikah torenine gitmistir. eski siyah-beyaz tv leri bilenler bilir sag kisminda diklemesine 8-10 tane tusu bulunur ve plastik anahtarla calisirdi. o tuslarin hepsine birden basarak tv nin kitlenmesine sebep olmak. bunu da ben yaptim
    6 -3 ... calemityceyn
  9. 9.
    böceklerin gözlerini büyüteçle yakmak, evet.
    15 -3 ... protohippi
  10. 10.
    kendisinden 3 yas kucuk kiz kardesine henuz 20 gunlukken agzina kestane tikamak. anne bu olayi yakalamistir. "annecim kardesim de ekstane yesin amaaaaaa" der ve annesi yiyemeyecegini dislerinin olmadigini , bogulacagini calemityceyn e izah eder. ama calemity bunu duydu ya durur mu? daha buyuk kestaneleri tikar kardesinin agzina yastigi da uzerine kapatir ve annesine "kardesim simdi olecek mi?" der. kardes son anda kurtulur. calemity temiz bir dayak yer.
    20 -5 ... calemityceyn