1. 1.
  izleyenin de çekenin de tez zamanda işkence yaparak öldürülmesi farz olan, insanın nekadar aşağılık bir yaratık olabileceğini kanıtlayan, allahın belası iğrençlik...

  (bkz: sözlüğe kusmak)
  65 -4 ... cartman
 2. 2.
  yaşamak istemem artık aranızda lafını söyLEten insanLık dışı oLay...Biz nasıL bir dünyada yaşıyoruz?...
  19 -1 ... tucimania
 3. 3.
  araması bulması izlemesi göt isteyen, cok sıkı yasal takibi olan, söylentilere göre arama motorlarından aratıldıgında bile interpolun ip nizi emniyet müdürlüğüne bildirmesi muhtemel olan, yaptıranında izleyeninde iflah olmayacağı eylem.
  14 -2 ... machados
 4. 4.
  iğrençlik. en hafif kelime bu olsa gerek...
  12 -1 ... cyranox
 5. 5.
  (bkz: 12 haftalık bebege tecavüz edilmesi)
  6 -2 ... cyranox
 6. 6.
  rezaletin daniskası.
  6 ... herhangibiri
 7. 7.
  ruhsal hastalık belirtisi.
  3 ... kirmastılı
 8. 8.
  hollanda polisinin liderliğinde ve europolun koordinasyonunda yürütülen uluslararası soruşturma çerçevesinde, 10 mayıs günü 14 farklı ülkede düzenlenen operasyonlar ve 150 evin basılmasıyla ağır bir darbenin indirildiği suç şebekesidir.

  kaynak: anadolu ajansı
  6 ... registerlater
 9. 9.
  (bkz: beyza nın kadınları)
  1 -1 ... devedikeni
 10. 10.
  Olaya genel olarak bakarsak, eninde sonunda ruhsal bir hastalıktır, bütün vakalardan olmasa bile hastalıktan daha fazlası değildir; Sağlıklı bir insanın çocukları cinsel obje olarak görmesi olanaksızdır. Aynı zamanda ahlaki olarak da göreli bir kavramdır çocuklarla ilişkiye girmek. Yüzyıllar önce ve hala ahlak timsali olarak görülen bazıları, çocuk yaştaki kızlarla evlenmiş ve cinsel ilişki kurmuştur.

  Bu yazı sadece olaya biraz farklı bir bakış açısından bakmaktan fazlası değildir. zevk olsun diye, para kazanmak için bunları yapanların en hafifinden öldürülmesi yararlı olur.
  9 -3 ... baybars