1. 1.
  çocuklarını maddi kazanç kapısı olarak gören günümüz ebeveynleri (!) eli ile artık had safhaya ulaşmıştır.

  bir çocuk manken (!) fotoğrafı dikkatimi çekti az önce.

  en fazla 5 yaşında olan bir çocuğa kadın kıyafetleri giydirerek ürünlerini satma derdine düşen bir firmaya ait sanırım, daha süt kokan lakin yetişkin bir kadınmış gibi kıyafetler giydirilerek fotoğrafı çekilen bu çocuk fotoğrafı.

  paylaşım altında fiyat soran anneleri de görmek mümkün. gerçekten normal mi acaba onlar için 5 yaşındaki bir kız çocuğunun adeta bir kadın gibi giyinmesi?

  bir pedofilinin gözünde kadının çocuk kadar ilgi çekmediğinden haberleri mi yoktu acaba? günümüzde işlenen 20 suçtan 15'inin çocuk istismarı olduğunu nasıl görmezden gelebiliyorlar peki?

  şimdi bu tür gelişmeleri normal karşılayan anne /babalara "çocuğunuzun başını örter misiniz" desek , "ileride kendi isteği ile örtünsün, biz karışamayız" deme ihtimalleri çok yüksek.

  ama konu, 5 yaşındaki çocuğu sanki bir kadınmış gibi gösteren bel/kalça oyumlu elbiselere gelince kesinlikle çocuğun isteği olup olmadığı söz konusu edilmiyor mesela.

  şu kareye bakın, masum yavrucak nasıl da verilen talimatlar doğrultusunda bacağını bir kadın gibi öne çıkarıp poz vermiş.

  çocuk ulan bu , çocuk! bir çocuğun çocukluğuna ihanet etmeye hakkınız yok sizin !

  çocuk manken adı altında çocukları istismar etmek
  11 -4 ... frktmz krds frktmz