1. 1.
    zihinsel gelişimlerine ve eğitimlerine yardımcı olsun diye, çocuklar için yazılmış kitaplardır.
    2 ... spectr
  2. 2.
    bol resimli az hemde koca koca yazılı rengarenk kitaplardır.Resimlere bakarak hikaye uydurmacalar,kafadan atmacalar hayal gücünü geliştirebilecek aktivitelermiş.
    1 ... pembee
  3. 3.
    çocukların yaş ve gelişim özellikleri göz önüne alınarak yazılması gereken çocuk kitapları kitap sevgisinin oluşmasını sağlamada çok önemlidir.
    1 ... lady in rose
  4. 4.
    Resimlendirilmesi en zor tarafı olan kitaplardır.
    2 ... antipsikotik
  5. 5.
    Resimlendirmesi için hala uğraştığım kitaptır.
    1 ... antipsikotik
  6. 6.
    Umarım resimlendirmesi içime sindiği an çıkaracağım kitaptır.
    1 ... antipsikotik
  7. 7.
    Çocuklara küçük yaşta okuma alışkanlığının kazandırılması için oldukça önemli olan kitaplardır. daha çok iyiliği, güzelliği ve paylaşmayı vermelidir. http://cocukpsikolojimerk...nutulmaz-10-cocuk-kitabi/ ben buradaki kitapların hepsini çok severek okudum. eğer kitapların o büyülü dünyasıyla bunlarla beraber taşımasaydım her şey çok daha farklı olabilirdi.
    ... kivircikbirkedi
  8. 8.
    Yazması zor okuması zevkli bir iştir. Çocukluğunda okuduğun kitabı, büyüdükten sonra okuduğunda seni çocukluğuna götürür, gezdirir, havasını çektirip suyunu içtirerek geri getirir. Şayet yeni bir kitap okuyorsan, çocuk yanınla okumadıkça sana sıkıcı ve gereksiz gelecektir. Gelmesin. Sonuçta çocuğunuz olacak. Ona da okuyacak, okutturacaksınız.
    ... janjak
  9. 9.
    Bazıları çocuğun psikolojisini bozabilir.

Bu ne lan kesik kafalar, kazanda pişirmeler, üvey anneler arada bir yapar demeler.

çocuk kitabı

çocuk kitabı
    2 ... katip bartleby