1. 1.
    genç kızların isteğidir. bence bu sese birileri kulak vermeli artık. allah'ım tomruk gibi bir bebek istiyorum, böyle eni boyundan uzun olan. sevimli kara bir şey ama doğurmak istemiyorum. doğumdan sonra çok çöküyor kadınlar. erkeklere de kadınları aldatmak için bahane doğuyor sonra.

bugün bi bebek sevdim ki sormayın gitsin. böyle bir şey olamaz ya. taşıyıcı analara da güvenmiyorum(türk dizileri sağ olsun) napsam ben?

erkekler de doğurabilseydi keşke ya...
    4 -7 ... rapunzel kibrit satar
  2. 2.
    Çocukları aşırı sevmek, çocuk sahibi olmayı çok istemek ancak doğum olayından çok korkmak nedeniyle ortaya çıkan durum.
    1 ... cipsever
  3. 3.
    kadınların problemi olduğundan erkeği enterese etmeyen durum. açılış yapılır gerisi kadında oh.
    ... oytunkaran
  4. 4.
    Gayet mantıklı bir erkek düşüncesi de olabilir.
    2 -1 ... ortam var dediler geldik
  5. 5.
    çok sevdiği yemeği yeyip asla çıkartmak istememekle aynı şey.
    ... esubeyd
  6. 6.
    dogum sirasinda vajinanin hemen altindaki ince yumusak hassas dokuyu nesterlediklerini ve vakum gibi bazi seylerle dehsetli seyler yaptiklarini ogrenmenin sonucudur.
    1 ... frambuazli beyaz cikolata
  7. 7.
    çok çeşitli doğum yöntemleri vardır.seçebileceğiniz bir ülkede yaşadığınız için şanslısınız. (bkz: doğum yöntemleri)
    ... chiegakumonbitokurikai
  8. 8.
    kadınlık dürtüleriyle bir çocuğunun olmasını istisnalar hariç tüm kadınlar ister herhalde. sadece istemek yetmez, gerçekleştirmek istemek gerekir. çeşitli gerekçelerle bunu istemiyor olmak, istemek kadar normal karşılanası bir durumdur. kimisi doğum sırasındaki acıyı göze alamaz, kimisi böylesine kirlenmiş bir dünyaya bir can getirmek istemez.
    1 ... phoenixs ashes
  9. 9.
    aslında yeterince çocuk istememektir.
    -1 ... ezekeel
  10. 10.
    her genç kızın doğal olarak gönlünde yatandır. kim bacak arasının içinden dört kilo vıcık vıcık bir şey çıkmasını ister ki? hayat, kadınlara ne zaman adil olmuş ki üreme konusunda adil olsun. sen kalk çatır çatır morara kızara, ıkına bağıra doğur, sonra soyadını kapının önünde sigara içenden alsın.
    6 -3 ... the revenge