1. 1.
    "12 yaşındaki kız çocuğu evlenebilir" bildirisi dağıtan, çağdışı ve sapık pedofili tiplerdir.
    çocuk gelin bildirisi dağıtan çağdışı tipler

Şunlara bak.
    Sizin ben sıfatınızı sikeyim.
    Bu şerefsiz ibineler neden bana denk gelmez ki hiç?
    28 -22 ... tengir budun
  2. 1.
    böyle tipler elbet vardır ama fotoğraftakilerin ellerinde sadece bir kağıt var. belki de günahlarını alıyorsunuz adamların. müslüman da değilim ben ama internette her görünene inanmamak lazım. haberi paylaş emin olalım. video vs.

haberi tam olarak paylaşman lazım
    o iş öyle olmaz
    yarın öbür gün ya o adamları linç etseler?
    18 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  3. 2.
    Ooo hem yobaz hem sapik en sevmedigim.
    3 -3 ... karton toplayan cocuk
  4. 3.
    haber gerçeği yansıtmıyor bence. her zamanki gibi algı yönetimi yapılmaya çalışılmış. bildiri metni yayınlanmadığı sürece bu kişilere karşı ithamda bulunduğunuzu düşünürüm. lütfen metni de yayınlayın.
    11 -2 ... can sikacagi
  5. 4.
    birileri gene bizi trollemeye çalışıyor. şu bildiri dediğiniz kağıdı bir gösterin de doğruluğunuza inanalım. sırf sakallı diye de kimseye kötü zanla yaklaşamayız.
    7 ... yazar x
  6. 5.
    Aczmendi olayı gibi post-modern darbe çeşidi olabilir. ispat kanıtlanmayana kadar meçhul olmaya devam eder.
    6 ... kale3112
  7. 6.
    En çok da özgürlükçü insanların inanan insanlara karşı takıntı hal ve davranışları gerçek özgürlükçü düşünceye engel oluyor. keşke bu dünyada herkes, Kimseye hesap vermek zorunda olmadan inandığı ya da inanmadığı şekilde yaşayabilse.
    5 -3 ... can sikacagi
  8. 7.
    ne dağıttıklarını göremediğimizden bir şey diyemeyeceğimiz tiplerdir. insanları bir fotoğrafla, hiç bir delil olmadan yargılamak çok yanlış . olmamış.
    6 -1 ... nadia nadia
  9. 8.
    evlenecek çocuk arayan pedofili tiplerdir. yakın çevrede kalmamış herhal, mahalleye dadanmışlar ki bildiri dağıtıyorlar.

kızını bunlara meze edecek gavatlar düşünsün mk. greenpeace bildiri dağıtsa tekme tokat girişir bunların hitap ettiği kesim.

silkin birbirinizi.
    1 -3 ... inmyopinion
  10. 9.
    hani bildiri nerede amk dedirtendir. sadece fotoğraf ve ileti var.
    böyle bir bildiri varsa, sözlüğe düşene kadar savcılık nerede amk.
    gerçi savcı mı kaldı?
    ... onickihavari