1. 1.
    insanı düşündüren güzel bir sorudur.

örnek olarak; eğitim alsın, ileride iyi bir insan olsun diye kreşe gönderdiğiniz, gözünüzden sakındığız çocuğunuz o kreşte bozuk tabiatlı başka bir çocuğun saldırısı sonucu diyelim ki gözünü kaybetti ve siz bu haberi aldınız.

ne yaparsınız o an?

-aman onlar çocuk canım, olur böyle şeyler mi dersiniz?

yoksa çocuğunuza zarar veren o piçi öldürmek mi istersiniz?

soru net, cevapları bekliyorum.
    9 -1 ... ecinni
  2. 2.
    Onlar çocuk canım olur böyle şeyler.

Bizede zarar verildi küçükken. Okula giderken 5 yaş büyük abilerden az dayak yemedik. Ama onlarda çocuktu bizde çocuktuk.ayrıca birçoğu büyüyüp erişkin aklı başında insanlar oldular.

E napalım şimdi hepsini asalım mı?
    8 ... yahigewrovski
  3. 3.
    önce babasını sonra kreşteki öğretmenleri döverim. çocuk aralarında en masumu adı üstünde çocuk. çocuk agucuk bubucuk dediği anda eğitimini vermeye başlamak lazım. neticede domates yetiştirmiyorsun toprağa koy suyunu ver olsun bitsin.

ciddiye alıp kasanlar var. yazılan her şeyi ciddiye almayın ve kasmayın kendinizi. azcık ufkunuz geniş olsun be kardeşim *
    16 -7 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    dinlerim ve konuyu öğrenirim önce. sonrası doğaçlama gelişir.
    2 ... teflon
  5. 5.
    Babası olmayan çocuklara iyi davranmak görevimdir.
    1 ... n dakota
  6. 6.
    rastgele ateş ederim!! benim kızıma zarar vercek bi de heee !!
    ... ozzzyy3
  7. 7.
    yaşanmadan,cevaplanacak bir soru değildir.
    yaşanmaması dileğiyle.
    17 ... kutsal cesi 2
  8. 8.
    Cocuklar kendi aralarinda cozer sorunu. Zarardan kastimizin deger derecesine bagli. Ebeveynlerin sebep oldugu bir durumsa gider ebeveynlerini ezerim. Ama kresteyken bok pusruk kavga oolmustur ona tabi karisilmaz.
    3 ... crossovers
  9. 9.
    sorulan sorunun içeriğinde "gözünü kaybetti" kısmı olmasaydı, sadece basit bir tartaklama ya da fiziksel zarar olsaydı, o çocuğun ailesi ile görüşmeyi tercih ederdim.
    Ancak kızım bu piç yüzünden gözünü kaybederse, öyle bir dava açarım ki, 7 sülalesi o tazminatı ödemek için malını mülkünü satar.
    4 -1 ... keshberfo
  10. 10.
    bayanlar baylar, bu acı gerçeği benden duymanızı istemezdim lakin; mustakbel çocuğunuzun ağzını burnunu da dağıtacaklar çocuğunuz birilerinin de ırzına geçecek (mecazen mk). hangimiz çılgınlar gibi döyüşmedik ki.

edit: siz gerizekalı mısınız, çocuklar kavgasız büyür mü ulan? süt çocuğu yetiştirmeyi planlıyosanız haklısınız.
    çocuk derken de bu maganda ergenler değil 3e 5e giden çocuklardan bahsediyorum.
    -6 ... kor kursun