1. 1.
    ben şaşırmazdım. zaten küçüklüğünden beri cehennemle ve cinlerle kokutmayacağım için ateist olması sürpriz olmazdı.

müslüman yazarların tepkisini merak ediyorum gerçekten.
    8 -5 ... humanist mustafa
  2. 2.
    adını hümanist mustafa koyardım.
    2 -3 ... chachki
  3. 3.
    Kendisine bu inancının doğru olmadığını, ilahi kudret ile bilimin birçok noktada kesiştiğini ancak bilime inanmanın inançsız olmak anlamına gelmeyeceğini söyler ikna edemezsem de bir temiz sopalarım keratayı.
    4 -6 ... flat head
  4. 4.
    dinine veya dinsizliğine inandığı şeye karışmak bana düşmez inancına sadece iki durumda müdahale ederim biri tarikatlara bulaşırsa diğeri satanizme merak sararsa onun dışında problem yok hatta ateist olsa daha iyi anlaşırım.
    4 -2 ... yazar cizer34
  5. 5.
    Allah göstermesin dediğim hadise.
    6 -2 ... selia
  6. 6.
    lan bu zındık benden zeki. paralarımı zimmetine falan geçirir diye korkar evlatlıktan reddederdim.
    2 -3 ... fanfan la tulipe
  7. 7.
    Tokadı basardım. Bize anarşik manarşik lazım değil efendi gibi okulunu oku mesleğini eline al git evlen. Bana atayiz lazım değil torun lazım torun. Evet.
    2 -2 ... gothmog15
  8. 8.
    Ben de dine inanmadığımdan hiç bir tepkim olmazdı ama tutup bir tarikata üye olsa ya da 2000li bazı ergenler gibi hristiyan olup haç takarsa marjinal olacağını zanneden biri olursa canım sıkılırdı.
    5 ... eduardo elric
  9. 9.
    evden atarım yavşağı akşama vazgeçer gelir zaten.
    1 -5 ... byg20
  10. 10.
    ne diyebilirim ki müslüman olmasını tercih ettiğimi söyler onu bir şekilde geri döndürmeye çalışır , işe yaramassa saygı duyduğumu söylerim ama asla tokat atmam. çocuğum sonuçta o benim.
    2 -1 ... gonullerinfedaisi