1. 1.
  arkadaşlar benim ilaç mümessili arkadaşım var dost dediğim insan bildiğim kankamdı eskiden neyse. bunun bi çocuğu var hafif şüşko yutup kanalı olan şımarık veletlerden. drone felan uçuran çocukalrdan.

  neyse kankam dedi ki hilmi benim oğlanı cuma günü okuldan alır mısın , 2 gün sende dursun zaten usludur yemini suyunu ver yeter dedi. tamam dedim.

  neyse oğlan beklesin sınıfta alırız dedik. bizim mümessil iki günlüğüne seminere gitti novartis ilaç tanıtımı adı altında elmalı turta yicekler amk.

  neyse ben oğlanı okulda unutmuşum çocuk da enes batur fanı olduğu için biraz safça bişey. sınıftan çıkmamış. hademe okulu kitleyince bu sınıfta kalmış. ben de halı sahadan dönerken ulan bişey aklımda vardı ama neydi felan diyorum.. neyse çocuk 2 gün boyunca okulda kalmış camları yumruklamış. alt kat camlarının korkuluklarına götü sıkışmış felann ağlamış fena olmuş. neyse pazartesi yine gidicekti nasılsa....

  arkadaş duyunca fenalaştı numune hastanesine almışlar arkadaşı. ben abartmayın diyorum 2 gün okulda geçti diye ölecek değil ya .
  neymiş efendim allah belamı versinmiş. ulan senin kırkağaç kavunu suratlı çocuğunun bekçisi miyim. unuttuk işte aq adam mı vurduk ya..
  9 -3 ... hilmijem
 2. 2.
  troll'lük nedir, nasıl yapılır.

  troll bile olamayan, iğrençlikle dolu, saçma sapan başlık açıp da troll oldum zannedenlere gelsin.
  3 -1 ... etique