1. 1.
    çocuğunu emzirirken instada fotoğraf paylaşan anne

Orijinal başlıkta instagram olacaktı.

Anlam veremediğim ve ayıp eden kadındır.

Ben anlam veremem. Ne bu şimdi. Ulan o senin çocuğun. Memeni sergilemek için çocuğunu kullanmaya hiç mi utanmazsın yani.

Ayıp ya.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Biv1Y_mAfuE/
    12 -7 ... sirazagiden
  2. 2.
    ilgi orospusudur. hatta düz orospudur.
    13 -6 ... on birinci rezil yazar
  3. 3.
    insanın çocuk olası geliyor birden. beni de evlatlık alsa ya.
    5 -2 ... li monata
  4. 4.
    Sapıklık.

Bir insan neden böyle kendisini paylaşır onu tartışmayı geçiyorum zaten bu kesin bir aptallık fakat çocuğunu neden öyle paylaşır?

O çocuk büyüdüğünde görse mesela bu görselleri ne düşünür nasıl bir psikolojiye bürünür.

ilginç doğrusu. Bu çöp platformları kullanmayı bile gereksiz görüyorum bu yüzden. Evli olsam karımın instagram kullanmasını da istemem açıkçası çünkü bana göre evli birisinin böyle fotoğraflarını paylaşması vesayre psikolojik bir sorun.

Edit: https://www.google.com.tr...arar-verdigini-buldu/amp/
    9 -2 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    eskiden evlerde bile çocuk emzirirken anne başka odaya geçerdi, bebeğini emzirir salona öyle gelirdi.
    8 ... di anforgivin
  6. 6.
    Olmamış .
    3 -1 ... peynirlipogaca
  7. 7.
    bu fotoda cinsellik görenlerin acilen cinsle ihtiyaçlarını legal yollarla karşılaması gerektiğini düşündüren başlık. kadın çocuğunun karnını doyuruyor.

kadın memesi cinsel bir organ değil, bebeğin yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli bir organdır. ulan bunu bile cinsel nesne haline getirdiniz çüş.

kadının bunu paylaşma niyetini bilemem o ayrı. o da yine onu bağlar rahatsız oluyorsan bakma.
    8 -12 ... lady kk
  8. 8.
    gösterip ama elletmeyen karılardandır . amacı dikkat çekmektir edep yoktur böylelerinde .
    1 ... depresifpollyannaa
  9. 9.
    Normal şartlarda normal bir durumdur fakat şu an normal şartlarda olmadığımız için normal değildir.
    2 -1 ... gethere
  10. 10.
    çocukta çok fenaymış arkadaş. bir taraftan sütü içiyor ama eli ile diğer tarafı da kontrol altında tutuyor başkası gelip içmesin diye. doymaz bu çocuk ileride zebellah gibi bir şey olur..
    4 -3 ... mel mel bakan gibson