1. 1.
  yaş ilerleyip belli bir eğitimden geçtiğimi de hesaba katınca; gayet vurdumduymaz insan olarak nitelendirdiğim insandır. bir özel okulla, devlet okulu arasında hem eğitim, hem kalite, hem görevlilerin öğrencilere tutum davranışları arasında muazzam farklar vardır. ben çocuğumu gözümden sakınarak büyütürken devlet okuluna gönderip kurtların arasında heba olmasına izin veremem. özel okulda, özel eğitim almış bu konuda uzman öğretmenler tarafından yetiştirilmeli benim evladım. özellikle okuldaki akranları da kendi gibi ailesi belli bir seviyenin üzerindeki bireylerden oluşacağı için birbirlerine karşı her daim insancıl olacaklardır. abi bizim lisede yatırıp erkek sikiliyodu ya, hoca falan basıyodu dersi. o ortama mı çocuğu sokarsın, özel okulda güzel bir eğitim ortamına mı.

  özetle. çocuğunu devlet okuluna gönderen aile pis, leş, fakir, çocuğuyla ilgi alakası sıfır, sokağa atmaktan farksız bir eylem yapan ailedir. zaten bu ülkenin aydınlık geleceği genellikle özel okullardan çıkmış, ciddi eğitimler almış insanların ellerinde parıldıyor. az aklı mantığı basan adam buna hak verir. mesele diploma değil, mesele kalite.
  1 -4 ... kiminanir v4 ultimate package
 2. 2.
  Ya durumu yoktur ya da aklı.
  2 -1 ... ulkucuwolf
 3. 3.
  durumu olmayanın aklı zaten yoktur. aklı olsa durumu da olurdu. bizim toplumun %90 ı köle, robot, verilen işi yapar o kadar. aklını kullanarak belli bi seviyenin üzerinde iş yapan insan sayısı bir elin parmak sayısı kadar. o yüzden durumu olmayanın aklı kıttır bu toplumda. dönüp bakın etrafınızdaki fakirlere, hepsi yarım akıllı köleden farksız hayat süren 3. sınıf insandır.
  2 -1 ... kiminanir v4 ultimate package
 4. 4.
  Başlığı açan daha çocuk bu yüzden yorum yapmaya gerek duymuyorum.
  2 ... realdeal
 5. 5.
  Afedersiniz ama halk arasinda fakir olarak tabir edilen alim gucu dusuk, maddi olanaklari yetersiz insandir.
  1 -2 ... stan maslov
 6. 6.
  başka çaresi yoktur.
  1 ... radiolarian
 7. 7.
  çok da sikimizdeydi gerçekten senin yorum yapma gereği duyup duymaman. yol al amk tirbuşonu.
  -2 ... kiminanir v4 ultimate package
 8. 8.
  başlık açılacak bir durum değil, maddi durumu yoktur ya da siyasi görüşünden dolayı yolluyordur.

  doğru başlık;

  ''devlet okullarındaki kalitesiz eğitim ve niteliksiz öğrenci yetiştirilmesi.''

  olabilirdi.
  1 -1 ... munir bey
 9. 9.
  Valla universiteye kadar dil ogrensin, vakif unilerinde zaten isi kapiyor. Yani lise de falan özele göndermek mantiksiz. O masrafa yurt dışına dil egitimine gönder. Oldu bitti mevzu.
  ... kontrollu insan
 10. 10.
  para sıçmayan insandır. net...
  -1 ... muslimaid