1. 0.
    kısır olan erkek napsın?
    ya da karısı napsın?
    5 ... bilgisiz zeki
  2. 1.
    Yapması gereken tek şeyi de beceremeyen vasıfsız bir kadına hak ettiğini vermektir.
    1 -8 ... kivilive
  3. 2.
    ikinciyi alsın neden boşuyor? Evet.
    1 -4 ... maskeli imam
  4. 3.
    Elden ayaktan düştüğünüzde eşinizin sizi boşayıp daha sağlıklı bir bey ile beraber olması kadar aşağılayıcı davranış biçimi.
    15 -1 ... zarafet
  5. 4.
    nikah sırasında ettiği yeminler, sanırım boşarken aklına gelmiyor.
    10 ... taken visual nation
  6. 5.
    Çocuk için evlendiğinizi gösterir. Aşk için değil.
    1 ... selia
  7. 6.
    Evlilik "gel çocuk yapalım" mantığıyla yapılıyorsa neden olmasın? Ama gene de nafaka ödersiniz. Kısırlık kanunlar önünde kusur sayılmıyor. Bu da sizin vicdanınızın (vicdansızlığınızın) karşılığında ödeyeceğiniz bedel.
    1 ... ngark
  8. 7.
    Ya bende mi sorun bilmiyorum ama gelecekte çocuğum olsa da benim için önce eşim gelirdi. Yukarıda bir sürü kişi soyunun devamı falan demiş. Ben cidden anlayamıyorum...
    1 ... beyinkundakcisi
  9. 8.
    Ya o kadar çocuk esirgeme kurumları var sırf bu yüzden neden boşanmak istenir ki hem kurumdan her istediğin yaştan başlayabiliyorsun yok aman ben bebeklik halinde onu büyütmek istiyorum uykularım bölünsün vs vs diyosan ufaklık zamanlarında alıcaksın yok benim uykularım bölünmesin ve üvey olduğunu açıklayınca şok geçirmesin diye biraz büyük alabilirsin ki öksüz yetim çocukları sevmek çok büyük bir sevap.
    1 ... karpuzlubomonti
  10. 9.
    cinsiyetçiliğin dibini yapan insanların olduğunu gösteren başlık. iğrençsiniz.
    ... hi im from trakya