1. 11.
    Uzak tut ki seni huzurevine tıksın, geberincede mezarına s*çsın.
    2 -6 ... uzunkartal
  2. 12.
    gene dinsizler din deyince islâmi seçmiş. şimdi kardeşim haci hoca soyle boyle diye abuk-sabuk konuşanlar şunu iyi bilsinler ki insan hata eder. ama islam mükemmeldir. kötü dindarlari görünce dinden soguyorsun da, kötü zenginleri gorunce niye paradan sogumuyosun? insansan hakkaniyetliysen, bu zenginler soyle böyle ben parayi sevmiyorum da diyeceksin o zaman. ha dersin ki benim derdim üzüm yemek değil bagciyi dövmek. o zaman sonuçlarına katlanirsin. o cocuk ahirette yakandan tutacak ve benim dinsizligime sebep anam babam oldu diye senden davaci olacak. gerçi ahiret inancı olmayan adamlara anlattığımız şeye bak. sen ölünce komple azot olacaktin unuttum pardon.senin beynine iyi gelen cevizin beyin seklinde yaratilmasida ceviz agacinin ve topragin yetenegiydi. anlamakta zorlaniyorum kusura bakmayin. yani bi kardan adamin bile yapani varken senin vücudundaki milyarlarca atom kendiliginden oldu. kulaklik kablosuna bile hakim degilken senin butun damar sistemin karışmadan çalışıyor. insan, evcil hayvanina bile sahip cikarken seni bu mukemmellikde yaratan c.c.
    basi boş bırakacağını iddia ediyorsun. cocugunu dinden uzak yetistireceksin öyle mi? paşa gönlün bilir bilader. küfürde ısrar ediyorum diyosan. sonucu seni bağlar. zarara rizasiyla girene merhamet olunmaz. ha ben günahsız yavruna üzüldüm ateşe odun yetistirmek bu olsa gerek.
    1 -3 ... bittimiacaba
  3. 13.
    bu dinciler çoğunlukla ... demek kolaya kaçmak olur. her genelleme gibi bu ... da yanlış. şöyle dersen doğrudur. islam iyiligi emrettigi halde islami seçenler nefislerine uyduklari ici
    gunaha giriyorlar. ama bunu diyemezsiniz kafir kufrunden dönmek istmez. şeytani musade etmez. aslinda bunsekilde de seytana tapmakdadir ve bir dini vardir.neyse konuya dönelim. 20 yıl tamamen hisleriyle yaşayacak ve biz bundan insan bekleyecegiz 20 yil sonra? bir kafirden bahsediyor oluruz.
    -1 ... bittimiacaba
  4. 14.
    Bir gün çocuğum olursa yapacağımdır.
    3 ... siradankarbonpil
  5. 15.
    insan islam fıtratıyla dünyaya gelir. eger musluman degilse sizin olduğunuz gibi ya hep yanlis örnekleri görmüştür yada inançsız ailede büyümüştür. analiz kabiliyetinde de sıkıntı olduğunu düşünebiliriz. iyiligi emreden bir dinde sadece hatali olanlari görüyor ve mukemmele yakin örneklere kör bakıyorsa bu da bunu kanitlar niteliktedir.
    1 -2 ... bittimiacaba
  6. 16.
    dört dörtlük hareket.
    2 -2 ... julbaker
  7. 17.
    badelenmeden de yaşayabilir sonuçta.
    2 -2 ... lostonyou
  8. 18.
    Din eğitimi diyenlere bir soru.
    Din için eğitim şart ise sizde olmayan ne var ki çocuğa bu eğitim verilmeli diye çocuğu başkanlarına teslim ediyorsunuz?
    Din nedir?
    Fizik mi, kimya mı, biyoloji, sosyoloji, matematik, mantık mı?
    Din bir bilim mi?
    Ya da güreş yüzme futbol kayak vb spor mu?
    Bale mi, tiyatro veya resim gibi güzel sanatlar mı?
    Neyin eğitimi bu ki çocukları cahil bilgisiz yobaz kaçak çıkarcı para rant derdinde olan dergah kurs okul adı altında tarikat cemaatlere teslim ediyorsunuz?

Din nedir?

Edibüdü: unutmadan, Allah'a kitaplarına peygamberlerine, öldükten sonra hesap vermeye ahirete inanan biriyim.
    Bu düşüncelerim kimseyi ilgilendirmez biliyorum da, dinsiz diyenlere karşı bir açıklamadır.
    3 -2 ... thebiggraywolf
  9. 19.
    bir çocuğu dine ve dindarlara yakın tutmak çocuk istismarıdır.
    4 -2 ... hypatia of alexandria
  10. 19.
    ulan zırtapozlar çoluk çocuk başıboş mu dolaşsın yaşasın.
    o allahını kitabını bilmesin serseri haydut olsun bu mu istediğin.
    2 -3 ... ruzhan