1. 1.
    hele ki, orta doğu gibi bir lağımda, hatta türkiye gibi doğu-batı arasında kalmış, nasıl bir din yaşadıklarını o dinin mensuplarının da bilmediği, kuralları siyasi iktidar tarafından koyulan bir din ile domine edilen arabesk bir kültürde çocuk yetiştirliyorsa, vatana ve ulusa sağlıklı bir evlat yetiştirmek için, bilumum vitaminlerden ve bağışıklık aşılarından daha çok koruma sağlayan bir formüldür.

boynundaki haçı suya batırıp götüne sokarak ayin yapan delilerden, boktan bir duvarın altında ağlayarak dilek dileyen ruh hastalarından; haramı, yolsuzluğu, hırsızlığı, gıybeti, tecavüzü, ensesti, pedofiliyi ve diğer her türlü boku yiyip ahlak ve namustan bahseden pisliklerden çocuklarını uzak tutmaları için, aklı başında olan her türk ailesi, gerek doğru eğitim tercihleriyle, gerekse aile içinde verilen yönlendirmelerle, elinden geldiğini ardına koymadan; şahsını, çocuğunu her türlü dinden ve dinciden korumakla mükellef bilmelidir.
    21 -23 ... jortan
  2. 2.
    çocumuzu dinden ve dindardan uzak tutmak iyi bir tutumdeğildir am küçük çocuğuda hoca hacı olarak takılan sapıklara teslim etmek iyi değildir çocuğa din eğitimi vermek normal ve gerkli bir durumdur am bu eğitimin önce evde aile tarfından verşilmse gerkir. am çocuğa namazdan öce ahlakı öğretmek lazımdır yoksa ahlksız bir dindar olarak yetişir bu kötüfdürt.
    6 -7 ... sefer kabak
  3. 3.
    çocuğun sapık yetişmesine ateist biri olmasına sebebiyet veren üzücü durumdur. evet..
    8 -12 ... payback
  4. 4.
    bu eylem tam islam düşmanı chp nin iedolojisinin bir uzantısı. bu fikre sahip kişilerin peşinden gidilmemasi gerek. bu düşüncedeki kişileri kaale almayın ve bu tür düşüncelere itibar etmeyin. herkesin dini kendine. kemalist kemalizme muhafakar islam dinine inansın.
    5 -9 ... rebel12
  5. 5.
    Yapmak isterim.

En azından daha çocukken sadist betimlemeleri dinleyip korkarak ibadet etmesini istemem. Bize şöyle derlerdi "namaz kılmazsan cehenneme gidersin. Orada kızgın saclar var. O sacların üzerinde ayakta duracaksın. Ayakların yanacak. Yanıp bitmeyecek, yandıkça yeni deri çıkacak. Hep acı çekeceksin."

Daha geçen gayet iyi bir okulda okumuş arkadaşımdan duydum "dedikodu yapmak günah, dedi kodu yapan kardeşinin rtini yemiş gibi olur."

Bu sadistlik değil mi? sapıklık değil mi?

ilkokuldaki çocuğa bunları söylersen Bırak şüpheye düşmeyi ilerde tanrı ya da yaradılış hakkında düşünmeye bile korkar.

Ben çocuğumun bunlara maruz kalmamasını isterim. Inanacaksa da korkarak değil severek inansın.
    7 -7 ... nammu
  6. 6.
    kendi fikirlerini birilerine zorla kabul ettirmektir. Etik değil.
    3 -1 ... orgazm kazim
  7. 7.
    beyninin boş masallarla yıkanmasına izin vermeyen sorumluluk sahibi ebeveyndir. aklı erip kendi fikirleri oluşmaya başladığı zaman isterse molla olsun, isterse dinsiz olsun kendi paşa keyfi bilir.
    2 -2 ... hastavilla
  8. 8.
    Gayet normal bir tutumdur.
    Kendi kararlarımı verebilecek olgunluğa eriştiğinde kendi yolunu belirleyecektir zaten.
    Tanrı'nın farkına varmak, af dilemek, şükretmek için kendi dilinin yeterli olduğunun, Arapların 50-60 kişilik taşlı sopalı köy kavgalarını ezberlemenin gereksizliğinin farkına varacaktır.

Okullarda dayatma yaparak, sadece kendi mezhebini aşılayarak olmaz bu iş.
    1 -2 ... ortamlarin suratsizi
  9. 9.
    böyle bir aileye henüz rastlamadım. herkes çocuğunun dinine bağlı, ahlaklı bir kişi olmasını ister. ve neden çocuğunu dinden uzak tutmaya çalışsın ki? çocuğun özgür iradesini domine etmeye çalışır. bu da çocuğu müslüman olması için zorlamasıyla aynı kapıya çıkar.
    2 -2 ... angel of the hell
  10. 10.
    Cocugu bir seyden uzaklastirmak yerine (ters bile tepebilir) ahlakli ve terbiyeli iyi bir birey olarak yetistirmek bence daha mantikli. Birakin kararini zamani gelince o versin. Cok bos bi baslik ama dayanamadim yaziyorum iste.
    -1 ... zero two