1. 1.
  gercek oldugu kesinlesen, gorevinden istifa eden chp'li ilce baskaninin 13 yasindaki erkek cocuguna alkol icirip tacizde bulunması olayi.

  nuri alco filmi gibi. allah belanizi versin.

  --- spoiler ---

  otobüste taciz skandalını ortaya çıkan chp’li iki kadın olayın gerçek yüzünü akşam’a anlattı, iğrençlik bir boyut daha atladı: chp’li m.y, çocuğa önce votka içirip bayılttı, sonra tacizde bulundu!

  chp otobüsündeki taciz skandalında ikinci perde

  akşam’ın gündeme getirdiği chp otobüsündeki taciz ahlaksızlığında yeni detaylar ortaya çıktı. skandalı gören ve tepkisini gösteren chp aydın gençlik kolları başkan yardımcısı asya alp ve chp kadın kolları üyesi kader nart bilinmeyenleri akşam’a anlattı. chp’li alp ve nart, tacizci chp’li m.y.’nin, 15 yaşındaki mağdura önce votka içirip bayılttığını, sonra tacizde bulunduğunu belirtti.

  skandalı örtbas etti

  olayı öğrenince chp ilçe başkanı ahmet ekmekçi’ye derhal polis çağırılması gerektiğini söylediklerini belirten alp ve nart, ekmekçi’nin her ikisinin üzerine yürüyerek “kapatın çenenizi, hiç kimseye bir şey anlatmayacaksınız” dediklerini iddia etti. alp ile nart’ın skandala ilişkin akşam’a yaptığı açıklamalar kan dondurdu.

  chp aydın gençlik kollarıbaşkan yardımcısı asya alp

  ekmekçi bize ‘kapatın çenenizi’ diye bağırdı!

  m.y., otobüse bindiğinde alkollüydü, sonra içmeye devam etti. çocuğu defalarca yanına çağırdı, şoföre ışıkları kapattırdı. durumu fark edince kader ablaya söyledim. kader abla bağırarak otobüsün ışıklarını açtırdı. m.y. çocuğu taciz ediyordu. bağırarak üzerine yürüdük, çocuk bayılmıştı.

  savcılığa gideceğim

  çocuk m.y.’nin kendisine de içki içirdiğini söyledi. m.y. sızmıştı. rezaleti ekmekçi’ye telefonla bildirdik. ilk mola yerinde polis çağırılmasını istedik. ekmekçi, ‘kapatın çenenizi ben durumu çözeceğim’ dedi. tacizci m.y.’nin cebine para koyup, kuşadası’na geri gönderdi. vicdanım rahatsız, suç duyurusunda bulunacağım.

  bu utançla yaşayamam sonuna kadar gideceğim

  “taciz mağduru parçalanmış bir ailenin çocuğu ve kuşadası’nda ağabeyiyle yaşıyor” diyen kader nart şöyle devam etti: ankara’daki annesine bile haber verilmeden otobüse bindirildiğini öğrendik. yani m.y bu işi önceden organize etmiş. tanık olduğum utançla yaşayamambu ahlaksızlığı bütün ayrıntıları ile savcıya anlatacağım.

  chp kadın kolları üyesi kader nart

  ?

  taciz için her şeyi kurgulamış!

  asya’nın uyarısı üzerine arka koltuğa baktığımda gözlerime inanamadım. hemen m.y.’nin üzerine yürüyüp tartaklamaya başladım. çocuğu sarstım kendine gelsin diye. sonra my.’nin çocuğa 2 kadeh içki içirdiğini söyledi. taciz etmek için her şeyi kurgulamış. çocuk o bağırtılara rağmen uyanmadı. ilçe başkan yardımcısı ishak eryiğit, “çocuğu birkaç kez öperken gördüm, babacan bir tavır diye düşünmüştüm” dedi. mola yerinde ekmekçi’ye ‘bu bir pedofili vakası, polis çağırın’ dedik. ekmekçi öfke ile üzerime yürüdü. öğrendiğimize göre m.y.’den istifa etmesi istenmiş, o da yönetimden ayrılmış.
  --- spoiler ---

  http://www.aksam.com.tr/…votka-icirmis/haber-708960
  4 -5 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  Bunun chp ile akp ile mhp ile iyi parti ile vatan partisi ile hepar ile türklük ile kürtlük ile boşnaklık ile çerkeslik ile arnavutluk ile ilgisi yok insanlıkla ilgisi var.
  -1 ... kaptanaga
 3. 3.
  rezaleti ortaya çıkaran chp li hanımları kutlamak lazım.

  bir kereden bir şey olmaz diyebilirlerdi bazı utanmazlar gibi.
  6 -1 ... ruh okuzu