1. 1.
  Başlıktaki gibi olan durum.

  Örneğin hayvanların yaşamından başlarsak, hayvanlar türünün devamı için yaşar. Bunu sağlamak için çiftleşirler. Çiftleşmek için dişi (veya erkek) bulmaya çalışırlar. Karşı cinsi etkilemek için değişik kurlar yaparlar. Kendisinin ve ailesinin hayatını devam ettirmek için avlanırlar. Hepsinin amacı aynıdır. ve sonunda ölürler. bu döngü hep devam eder.

  insanları düşünürsek doğduktan itibaren insanların üzerine sorumluluklar yüklenir. okula gider, iş bulmaya çalışır. ekmek parası kazanmak, daha iyi yaşam sürmek ve ailesine bakmak için bu işte çalışırlar. karşı cinsi etkilemek için çeşitli yollara başvururlar. hatta bazıları bütün gençliğini bunla uğraşarak telef eder (bkz: abazan). ve sonuçta ölürler.

  Böyle bakarsak hayvanlardan bir farkımız yok. Sadece amaçlarımız hayvanların amaçlarının daha medeni gösterilmiş versiyonu. Farklı olanlar ise zaten dünyayı ve düzeni değiştiren kişilerdir.
  4 ... agik
 2. 2.
  çoğu insanın hatta tüm insanların zaten birer hayvan olmasından kaynaklanan durumdur.
  çoğusu da hala en son evrilmiş hayvan olmaktan başka bir özelliği olmadığını kabullenemeyip, hayvan olmayacağım ben işte diye kendini kasar.
  evet pantolon giyen ilk memelileriz hepsi bu. ve dünya üzerindeki en zararlı parazitleriz.
  ... galaksiler arasi yolcu
 3. 3.
  "insan sosyal bir hayvandır" (bkz: aristoteles)
  2 ... paramore
 4. 4.
  kimilerinin gerçekten hak ettiğini düşündüğüm, kimilerininde böyle bir hayatın içine bilerek itildiğine şahit olduğum. genelde hayırlısı olsun söylemleriyle kapatılan konu..
  ... gadriel
 5. 5.
  biyoloji bilminde insanların, bir canlı türü olarak "hayvan" kategorisinde yer alıyor olmasını açıklayan durum.
  ... turkmen61
 6. 6.
  insan düşünebilen bir hayvandır.
  1 ... sebican
 7. 7.
  (bkz: çoğu insanın hayvanlar gibi bile yaşayamaması)
  1 ... kedietzsche
 8. 8.
  insanların düşünmemesi gerçeğinden doğar. bazı insanların madde döngüleri hariç dünyada hiç bir değişiklik yaratmamasıdır.
  1 ... turuncgil