bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye ve bilimum arap ülkelerinde acilen uygulanmalıdır. bir yakışıklı adam güzel karı göremeden ölüp gidiyoruz bu nedir arkadaş yahu.

sikişmeyin demiyorum yine sikişin ama hobi olarak sikişin.
    4 -8 ... konvers giyen komunist
  2. 2.
    Zamaninda nasyonal sosyalist almanya'nin yaptigi sey.
    1 ... stravaganza
  3. 3.
    Kesinlikle yürürlüğe geçmesi gereken uygulamadır. Biz zorlanıyoruz bari çocuklarımız rahat bulsun'dur
    1 ... radara yakalanmayan kafir
  4. 4.
    yaşlıları da öldürüp sabun yapalım o zaman zihniyetidir. nasıl konvers giymek herkese serbestse buna koministler de dahil çoçuk yapmak işte öyle birşey...
    ... yirtik pirtik
  5. 5.
    (bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
    -1 ... usualsuspects
  6. 6.
    ayrıca çinlilerin de çocuk yapması yasaklanmalı.
    ... yarmagul
  7. 7.
    yanlış bir düşüncedir. çirkinlerden çirkin doğacak diye bir kaide yok sonuçta.
    1 ... dusler sokaginda gece vakti
  8. 8.
    kesinlikle katildigim fikir. ortadogudan da ulkeye gelen devasa burun molekulleriyle ulkede guzel kiz bulmak zorlasti. isvecteki arkadaslarim takildiklari kizlari gosterince komplekse giriyor insan. cirkin insan, baska bir cirkin insani begeniyor, hadi tamam sevisin se yapin da, cocuk yapmayin. cirkin olacaksa bari bi simetrisi karizmasi olsun. sonra cocukla dalga geciyolar, tipinden gicik kapip dovuyolar, sonra vay benim ailem neden sorunlu. uremeyin abi, sorun morun kalmaz. yasasin brezilyali, isvecli, polonyali ve uber guzel turk kizlari. sizler olmasaniz yasamaya umudum kalmaz.
    -2 ... teslanin aduketi
  9. 9.
    naziler geri mi dönüyor diye insanı merakta bırakan durumdur.
    1 ... calcmatik
  10. 10.
    öyle demeyin çok güzel çocuklarda meydana gelebiliyor ki insanlara fiziksel açıdan bakmanında yanlış olduğunu düşünüyorum.
    ... selamlar
kapat