entry 18 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  solcu erkeklerinin içindeki uhtedir, belki de devrimin amaçlarından biridir.

  solcu kızları ya kap karadır, yada karadan çakma kızıl saçlı filandır. sarışın oldukları çok nadirdir, heleki türkiyede sarışın mavi gözlü solcu kız bulmak imkansızdır, bir de çok salaş giyinirler, götleri de kocamandır ayrıca.

  tikky kızlar ise ya sap sarıdıri yada sap sarıdan çakma dip boyası gelmiş kırma kızlardır. esmer oldukları çok nadir görülür ama esmeri de ayrı bir daş olur, giyinimleri çok özenlidir, güzel ve şık giyinirler.

  solcular da devrim devrim diye ortalıkta dolaşırken, bu kızlara bakıp bakıp iç geçiriler, sonra onlara ulaşamayacaklarından olsa gerek içlerindeki nefreti dışa vururlar, tasim de bankamatik parçalarlar.

  yazık lan!
  #6216139 :)
 2. 2.
  çirkin solcu kız tercihimdir. güzel tiki kız çoğunlukla geri zekalı olduğundan hakim ideoloji neyse ona kayar. hakim ideoloji de solcularınki olmadığına göre. (tabi istisna durumlar, şartlar, kampüsler filan var) çirkin solcu kız en azından biraz düşünebilecek zihne sahiptir. ona yön vermek, hatasından döndürmek lazım.
  #6216170 :)
 3. 3.
  tikky kız sikilir,*

  solcu kızla çıkılır.*

  (bkz: andersen den masallar)
  #6216180 :)
 4. 4.
  çirkin solcu kız kokar ve sivilcelidir. ama güzel tikky kız öyle mi?
  #6216182 :)
 5. 5.
  (bkz: sarışın yanılgısı)

  (bkz: darwin in evrim yanılgısı)
  #6216217 :)
 6. 6.
  karşılaştırmayı iyi irdelemek gerekiyor.

  çirkin-güzel (burada zıtlık var)
  solcu-tikky (o halde burada da var. bu durumda tikky diye tabir edilen kız sağcıdır)
  kız

  şimdi saydıralım.

  "tikky dediğimiz, aslen sağcı olan, kimisi türbanlı kimisi sosyete ama ampülcü olan bu kızların götünün arkasında dikkat ağır taşıt yazmalıdır diye düşünüyorum. o ne hayvan gibi göt. mübarek diyarbakır karpuzu. hele türbanlı olup da..."

  ulan salaklar bu mudur istediğiniz yorum? adam gibi yazın adam gibi karşılık görün.
  #6216285 :)
 7. 7.
  tanım: yüksek zeka ürünü zımbırtı.

  eğer sağcı bilmem ne abi'ye o kadar makyaj yapsak, o da tikky kız kadar güzel olur. isteyen aklı oturma organındaki arkadaşlar bol bol sevişebilirler. böyle bir cevap mıdır istenen? içinizdeki insan sevgisini seveyim...

  not: sıçarsan sıvarım. sözlük uykusuz kalmasın. uyusun, akıllansın.
  #6216333 :)
 8. 8.
  Güzel tikky kız genelde 2. sınıf fahişe saçlarıyla yahut çıtçıt yada postişleriyle yanık saçlarını gizlemeye çalışan , Gözlerinin şaşılığını lenslerle örtmeye çalışan. Beyaz tenlidir ancak solaryumda az kızarmış tavuk kıvamındadırlar. Asıl tikky değildirler genel de imitasyon ürünleri alıp orjinal almış havasında sokakta yürürler. Suratlarında ki makyaj pazarda satılan makyaj ürünlerindendir. Şık giyim ile tikky giyimi karıştıranlara önemli olan marka giyinmek değildir. Bir insan üstüne kendine yakışanı bulduktan sonra 10 tl ye bile giyinebilir. Şık giyim çok ayrı bir branştır. Çirkin solcu kız imitasyon bile almaya parası yoktur olsa bile şıklık anlayışı yahut giyim tarzı farklıdır. Genel de salaş giyinir. Saçları ya siyah ya da kızıldır. Sarı saçlıda çok fazla solcu vardır. Genellemede genelde esmer olurlar denmiş buğday tenli yada beyaz solcu hiç görülmemiş olması ilginçtir. insanların düşüncesi hiçbir zaman giyinişiyle ya da saç , ten rengi ile belli olmaz. Olamaz .

  (bkz: Bal buğday tenli bal solcu olamazmı)
  (bkz: Bal ın saçları karamel bal sağcı mı)
  (bkz: Bal moda şeyleri giymeyi sever ancak ucuza da alır tikky mi)
  #6216352 :)
 9. 9.
  tikky kız: onun için makyaj malzemsi max factorden olsun parfümü avondan olsun tatile fethiyeye gitsin sevgilisi kendi gibi salak olsun bunlar yeterlidir.
  ama
  solcu kız: ha bakımlısıda yok değil fakat dozunu ayarlamak lazımdır. bunun yanında ne yaptığının farkında olan ülkesinin nereye gittiğini gören önüne geçmeye çalışıan bunun için dayak yemekten korkmayan kızdır sevgilisininde kendi gibi düşünmesi lazımdır onun içinde bunlar yeterlidir.
  #6218192 :)
 10. 10.
  (bkz: önyargılar)
  #6218199 :)
 11. 11.
  yalnizca caanim ulkemde olabilecek bir onerme...
  #6218211 :)
 12. 12.
  solcu kız, çirkin olduğu için daha çok verebilitesi vardır.
  #6218216 :)
 13. 13.
  (bkz: çirkin solcu kız vs güzel kapitalist kız)
  #6218333 :)
 14. 14.
  solcu kız ağzını burnunu kırar o tikinin. bildiğin saçını başını yolar. k.o.
  #6218351 :)
 15. 15.
  (bkz: tikky kızın amından medet uman islamcı)*
  #6218358 :)
 16. 16.
  çirkin de olsa solcu kızı tercih edeceğim genelleme.
  #6218361 :)
 17. 17.
  (bkz: mekteb-i mülkiye)
  #6218364 :)
 18. 18.
  ikisindende bir halt olmaz. Biri kendini beğenmiş, havalı, dünya umrunda olmayan türkçe'nin içine etmiş bir şekilde insanı gıcık ede ede konuşur.

  Diğeride kendi görüşüne ait olan herkesi haklı gören, sürekli mevcut iktidara karşı olan her eyleme katılan, dünya meselelerini anladığını ve çözümün devrimde olduğunu zanneden, kendisinin ülkenin geleceğini gördüğünü sanan, her cümlesinde siyasi söylemlerle artık insanı bunaltan kızdır.

  en güzeli ikisinede bulaşmamak dünyada kız mı yok?
  #6218439 :)