1. 1.
    "hayır, sen aslında çok güzelsin, bir tanesin" tarzı motivasyon tanecikleri duymak isteyen,
    zahiren beni övün demeye dili varmayan, sevgiye ve ilgiye muhtaç k*dındır.
    2 -7 ... bize de mi caylak
  2. 3.
    %90 güzeldir.

t: bir gerçek.
    2 -1 ... bedreddin
  3. 4.
    Bazıları gerçekten çirkin ve bunu hiç kafaya takmadan söylüyor.
    Ben estetik olan her şeye hayran biriyim ancak bu insanlardaki öz güvene bayılıyorum.
    Ve çok da şanslı bazıları. insanlar güzelliği için değil zekaları, yaratıcılıkları ya da onlarda buldukları bir şey için yanındalar.

Ha ilgi çekmek, hadi bana güzel deyin demek iÇin bu yolu kullanan kızlar zaten seda sayan, Hülya Avşar hayranı falandır.
    13 -1 ... kendini sevmekle basla
  4. 5.
    egosunu tatmin etmek için kullanılan kız itemi. sizden hayır güzelsin gibi iltifatlar bekler.
    ama bazen bir kabulleniştir, kendini bilmektir, gerçektir, çaresizliktir.

"ben çirkinim, hoşça kal."
    (bkz: nilgün marmara)
    9 -2 ... feslemegen
  5. 5.
    Ben çok güzelim deyince de kendini beğenmiş olur bu kız. Yazık kıza iki arada bir derede kalmıştır. En iyisi bu konuyu kapatmaktır onun için.
    ... hicerledim
  6. 6.
    Oz güveni azdır.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Eğer ergenlikte ise, henüz özgüveni yerine gelmemiştir. Güzelse farkında değildir.
    Eğer ergenlik sonrası bir yaşta ise ve ben çirkinim diyorsa, gerçekten çirkindir. Uzatmaya gerek yok.
    2 -1 ... eraslan5
  8. 8.
    Güzel olduğunu söylese egoist diye linç edeceğiniz kızdır. bu kızlar size ne etti?
    2 ... theshowmustgoon
  9. 9.
    Çirkin-güzel zengin-fakir zeki-saf vs gibi kelimeleri kendini tanımlamak için kullanmak bana saçma geliyor. Göreceli olan ve beğeni üzerine olan bir fıtratımız varken bu tarz söylemleri ciddi söyleyenleri itici buluyorum. Özgüvensizlik belirtisi gibi duruyor.
    ... irradiance
  10. 10.
    Birbirini görmemişlerse erkeği şaşırtmak da istiyor olabilir ters psikolojiyle.
    1 ... son tahlil