1. 1.
  genelleme gibi biraz sanki ama ben sevmiyorum çirkin kızları. şimdi diyebilirsiniz tabi, dış görünüşe bakarak nefret duygusu nasıl hissediyorsun, faşist misin falan filan ama öyle değil. tabi ki de muhabbeti iyi güzel çok şey yaşamış ancak çirkin olan kızlar var onlar ayrı ama çoğu çirkin kızlardan nefret ediyorum. güzelleşme çabalarından nefret ediyorum. çirkin bacaklarıyla etek giymelerinden nefret ediyorum. abartılı makyajlarından nefret ediyorum. facebook resimlerinden hele öf hem de ne biçim. yok abi sevmiyorum.

  kız arkadaş dediğin güzel olucak. güzel değilse erkek muhabbetine bile razıyım. kıllı kollar veya iz dolu yüz görmek istemiyorum. bu da benim en doğal hakkım. hadi bakalım eksileyin çirkin kızlar.
  15 -33 ... ufo goren masum koylu
 2. 2.
  (bkz: psikologa gitmeliyim)
  4 ... phonema
 3. 3.
  Bir yazarın dobra söylemi. "insan olsun güzellik önemli değil" söylemi de esasen bu cümleyi * içerir. Zira çirkin bir kız insana benzetilmez, o farklı bir yaratıktır.
  1 -3 ... burgetof
 4. 4.
  sabah öğle akşam tok karına 2 shot votka, tedaviniz için iyi gelecektir. iyi günler.
  4 ... king of kings
 5. 5.
  bir yazarın içinde bulunduğu durum. içler acısı.

  (bkz: çok çirkin bir erkekle çıkan çok çirkin kız)
  1 ... mutemadiyenhicusenmedenerindim
 6. 6.
  çok kötü bir takıntıdır kurtulması ise imkansızdır, sohbet muhabbet bile edemezsin o anlatır anlatır ama dinleyemezsin akıl başka yerlerde başka şeyleri düşünüyordur, dinlenmediğinin farkına varınca ise bozulur ortamdan uzaklaşır.
  bu takıntıya sahip olan beyin, bir kadını herhangi bir sebeple çirkin olarak algıladı ise o saatten sonra geri dönüş yoktur.
  ... refleks
 7. 7.
  gerçekten çirkin bir kızı; egosunu tatmin etmek için tavlamaya çalışmış ve büyük bir rest yemiş kişi söylemidir...
  (bkz: öyle her kuşun eti yenmez)
  4 -1 ... format process
 8. 8.
  cirkin kizlardan nefret ediyorum sozluk, cunku bana vermiyorlar.
  Hayir guzel kizlar zaten vermiyor da, cirkinlere ne oluyor hic anlamiyorum; o yuzden onlardan daha cok nefret ediyorum. Cunku benim cukum var sozluk. Bu bana Onu istedigim zaman istedigim yere sokabilme hakkini veriyor. benim cukum oldugu icin butun dunya benim cukum etrafinda donuyor.
  Hayir kucuk, ben onu nasil kullanacagimi tam bilemiyorum ama var iste cukum. O halde cukumun keyfini yerine getirmek butun kadinlarin vazifesi sozluk. Butun kadinlar benim cukumun keyfini yerine getirmek icin yaratilmis.
  Guzel olmayanlar da o yuzden otomatik olarak bana ihanet etmis, benim cukumun keyfini yerine getirecek guzellikten yoksun olduklari icin bana olan vazifesini yerine getirmemis oluyorlar; ben de onlardan nefret ediyorum sozluk.

  Bu benim kabahatim degil sozluk, lutfen anla beni. aptal ve iki yuzlu bir toplumda ezilmis bir annenin evladi olarak dunyaya geldim; sirf cukum var diye babam cok sevindi ben dogdugumda; annem ilk defa benim cukum var diye insan yerine konuldu; her firsatta cukumu gostermem tesfik edildi; cukum oldugu icin her turlu simarikligim mazur goruldu; babam biraz utandigi icin kendisi anlatamadi ama saga sola biraktigi kenarlari pislenmis dergilerinden cukumu nasil kullanacagimi "el yordamiyla" ogrendim ve ergenlige girdim ama heyhat; hicbir kiz benim cukume karsi olan vazifelerini yerine getirmekte istekli olmadi. Az cok kafam benim cukumden daha guzel cuklere sahip baskalarinin olduguna bastigi icin guzel kizlarin benim cukumle ilgilenmemesini anlayabiliyordum ama o cirkin kizlara ne oluyordu? Neden beni ve cukumu istemiyorlardi, hayir hayir; yetersizlik bende olamazdi, ben annemin biricik prensi babamin aslan ogluydum; hem cukum de vardi, ama begenmiyordu kizlar beni ve cukumu sozluk.
  Cukumle ne yapacagimi bilemiyorum o yuzden; adeta elimde patladi cukum; hep o cirkin kizlar yuzunden; onlar daha guzel olsalardi, ya da benim cukumun keyfini yerine getirecek birseyler yapsalardi ben de bu kadar dusman olmayacaktim onlara. Ah o cirkin kizlar ahh, dunya nimeti olan cukumu nasil begenmezler...
  33 -4 ... haymatlos
 9. 9.
  (bkz: çirkin olsun benim olsun)
  2 ... rosa
 10. 10.
  insanın içindeki güzelliği göremeyecek bir ergen söylemidir.

  insanları kategorize ederek nefret etmek ancak hisleri yeni oluşan, bazı şeyleri birbirinden ayıramayan bir ergene ait olabilir. sonra bana neden ergen diyorsunuz zart zurt. ne diyelim? aferin, üstün duygu ve his ödülüne layıksın mı diyelim? yazık gerçekten. bu arada bir şey iletmek istiyorum. benim başıma ne geldiyse büyük konuştuğum için geldi. dikkatli olmalısın.
  1 ... anacsevgidolubirmeleksanki