bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    hakında kesinleşmiş bir araştırma sonucu bulunmamasına ragmen, genel olarak günlük hayatta gözlemledigimiz bir olaydır. güzel kızlar sabah uyandıkları zaman gülümseyen gözleri ve güzel yüzleri ile etraflarına yaşam enerji verirler. çirkin kızlar ise sabah saatlerinde, sürekli sinirli ve agresif olurlar. bu yüzden çirkin sevgilisi olanların sevgilileri ile sabah saatlerinde görüşmemeleri tavsiye edilir. aynı evi paylaşanlar ise sevgilileri uyanmadan evi terk etmelidir.
    -1 ... storyz
  2. .
    herhalde aynaya baktıklarında kötü görüntüyü gördükleri için olsa gerek böyle sinirli sinirli uyanıyorlar.
    3 ... eagle is free
  3. .
    güzel çirkin ayrımında önemli bir kısmı olusturan makyaj güzelihatunların hangi kategoriye girdigini merak ettiren önermedir.

simdi kalıcı makyaj yaptırmadıysa, sabah makyajsız ve çirkin olacagı için haliyle sinirli olacaktır.

ayrıca güzel kızlar her zaman daha huysuz olur, yanlıs önerme. neresinden baktıysam bi dogrulugunu bulamadım.
    ... tatlı su levregi
  4. .
    (bkz: hep süper uyanmışımdır bende nedendir diyorum)* *
    3 -1 ... silte
  5. .
    Tespit saçmadır. Çirkin kız yada güzel kız yoktur. insanların hepsi güzeldir. Yazar sosyal mesaj vermemektedir. insanlar sıfatlara ayrılmamalıdır.
    1 ... carmadon
  6. .
    yalnızlıktandır. sabah kalktıklarında yatağın yan tarafında kimseyi bulamadıkları içindir.**

anam kız çirkin, kimse gelmiyo yanına, kimse onunla birlikte olmak istemiyor. ne yapsın kız? yazık.

eş seçiminde aradığım nitelikler sıralamasında görünüş ilk sıralarda olmadığı için, bu tip kızlara armağanımdır, artık sinirlenmesinler.

bütün aynalar yalan söyler,
    gir kalbime gör kendini.*
    1 ... simsiyah
  7. .
    allah kahretsin, kurbağa bu gece de öpmemiş duygusu yüzünden olsa gerek...

pardon sanırım karıştırdım, kız kurbağayı öpecekti,

kurbağa yakışıklı prens olacaktı,

iyi de kız nasıl güzelleşecek ki acaba?

neyse ya, geceden sabaha bişey değişmediğini gören kız sinirlenmesin naapsın...
    ... cikolatavekahve
  8. .
    değişeceği umudu ile yattığından hiç bir fark olmayınca sinirlenen kız modelidir.:)
    ... rire jaune
  9. .
    "100 kişiye sorduk hepsi de sinirli uyanmışlar, bizi çok pis patakladılar." denilerek anket zeminine oturtulabilecek önerme.
    2 ... cnkt
  10. .
    güzellik uykusuna yatmışsa kız ve işe yaramamışsa eğer gerçekleşmesi muhtemel sinirlilik halidir.
    (bkz: hayır ben empati yapıyorum)
    (bkz: böyle birşey yaşamam olanaksız)**
    2 ... banaesmeyianlat