1. 1.
  Fiziksel yönleriyle ilgi toplama hususunda yetersiz kalan ama ille de ilgi diye yırtınan kızların zayıflama,estetik müdahale ve benzeri çabalarının sonuçsuz kalması sebebiyle toplumda entelektüel kimlik ile ön plana çıkma çabası.
  2 -1 ... mosquito
 2. 2.
  entel takılmaya cabalamak haddi zatinda zaten guzel bi sey degildir. bi de bunu yapan cirkin bi kiz olunca, niyet ve davranisin bozuklugu insanin gozune gozune sokuluyordur adeta. rahatsiz eder, ortamdan uzaklasmak ister saglikli bunye.
  1 ... child
 3. 3.
  o da istemektedir icili bicili giyinmeyi, takmayi, surmeyi... ancak yakismamaktadir ne yazik ki! mecburen okuyan, bilen birey olmalidir.
  (bkz: mecburiyet)
  1 ... painkiller
 4. 4.
  kapitalizmin dünya gençliğinde yaratmış olduğu tek içgüdünün tüketim olması bilinci ile insanlarında bu bilinc dışı düşünce taşıyan insanları dışlama halinin en güzel gösterimidir.
  2 ... trda
 5. 5.
  85 lik ıq ile düşünen zeki kız modelini de beceremediklerinden 2.yol bir body building salonuna gidip sıkı bi vücutçu kız olmaktır.testesteron hapları alarak artık her gün sakal traşı olan vücutçu bayanlara dönerler ve kendilerini body building organizasyomnlarında derece yapmaya adarlar,eğer bundada başarı sağlayamazlarsa 3. yol boğaz köprüsünün serin sularıdır.
  (bkz: en berbat hayatlar)
  1 ... mosquito
 6. 6.
  en az taş gibi bi hatunun entel takılma çabası kadar küçük düşürücüdür.zira ben entel olmalıyım zihniyetiyle yapılan hiç bi eylem(okunan kitaplar, izlenen filmler vb.)insana zerre kadar birşey katmaz.
  1 ... tequila cup
 7. 7.
  entellektüellik(kısaca biz ona entellik diyoruz) asla ilgi çekme aracı değildir,olmamalı,olanlar şiddetle kınanmalıdır.ilgi çekme amaçlı entel olma girişimindeki her erkek ve kızın yaptığına entellik değil özentilik ve sevgi açlığı denilir.bir şekilde tatmin etmeleri gerekiyor kendilerini.üzgünüm buna saygı duyamam.ilgi çekmek sevilmek istiyorsan bük boynunu,bir de yüzüne mahsun bir bakış ekle,belki senin başını okşayabilirim.
  ... asiti kaçmış kola
 8. 8.
  fiziksel özelliğiyle dikkat çekemeyen ve begenilmeyen kızın kendini entellektüel anlamda geliştirmesidir. bunun bir başka yöntemi de açık giyinerek veya şişman komik kızı oynayarak yapılır. çirkinlik erkeklerde diğer özelliklerle kapatılabilse de*, bayanlarda güzellik ve zerafet vazgeçilmezdir.
  1 ... plug in baby
 9. 9.
  entellik entellektüel kişiler için kullanıldıgını varsayarsak, entellektüellik, güzellik gerektirmez sözü dogru bir önerme olacaktır.
  o hale entel olmak için, çirkin ya da güzel olmak gerekmeyecektir.
  çirkin bir kızın entel olması çabası, entel olan diger güzel insanların entel olmalarıiçin gösterdigi çabadan ekstra çaba sarfetmesini gerektirmez.
  1 ... mintiminti
 10. 10.
  güzel olan kızları baya korkutmuş gibi görünen kız modeli
  ... registerlater