1. 1.
  çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı? victor hugo sahipli bu cümleleri akla getiren, ve hemen bakışları estetik anlayışa çeviren, halbuki güzelligin de kendi içinde bir göre'sinin oldugunu , hayatta eline kalacak olanın güzel bir vucut degil de sıcacık bir gülümseme oldugunu hatırlatan, o yüzden hiç bir çirkinliğin aşık olunan tende olmayacagını hissettiren olgu. ***
  21 -1 ... defna
 2. 2.
  dünyanın en güzel şeyidir. çirkin kıza* fazla talep olmadığından* size fazla naz yapmayacaktır. siz de ona aşıksanız olay bitmiştir.
  11 -5 ... kurgu
 3. 3.
  bu kişiyle bir ilişkiye başlamak, güzel kıza nazaran daha kolay olacaktır.
  6 ... squidward
 4. 4.
  çoğu çirkin kızın aynı zamanda bir de burnu kalkık olması sebebiyle hem dışı hem de içi çirkin bir kıza aşık olma durumudur.
  7 -1 ... somut
 5. 5.
  böyle bir şey yoktur, yani aşık olanları ilgilendirmeyenlerin gözünde vardır; çünkü bir insanın aşık olduğu kişi ona dünyanın en güzel kızı olarak görünür. karşı cins için de geçerlidir.
  12 ... pulemjot kalashnikova
 6. 6.
  size göre çirkin olabilir ama aşık olan kişiye göre dünyada ki en güzel varlıktır..hem zaten insanların tipleriyle değil kişilikleriyle önem kazandığı bir dünyada yaşıyoruz değil mi?
  7 -2 ... ruhumu7niz
 7. 7.
  çirkin bir erkeğe aşık olmakla eş değerdir.
  4 -3 ... passion
 8. 8.
  gönlün b*ka da konacağını gösteren durumdur...
  7 -5 ... exclusion
 9. 9.
  "Kemikleri,eti, bağırsakları ve kan damarlarını kaplayan deri nasıl insan görünümünü katlanabilir hale getiriyorsa... " diye bir söze başlar. devamı cevabı bulduğumuz yer olabilir: "...ruhun ajitasyonu ve ihtirası da kibirle kaplanmıştır; kibir, ruhu kapsayan deridir."
  2 ... kisa sureli bellek kaybi
 10. 10.
  (bkz: ot bok durumu)
  2 -1 ... sacmasapan