1. 1.
    hayatın düzenini sekteye uğratır. koyar da az biraz.

evvel zaman önce başıma geldi bu. ben genel olarak hoşlandığım kızlara belirli bir taktik çerçevesinde yaklaşırım. çok başarılı olmasam da; başarabildiğim zamanlar oldu. bu kıza pek hazırlanmadım; yalan yok. karşımda bir real madrid yoktu çünkü. karşımdaki alaves'di. biraz daha zorlarsan getafe. buraları hızla geçiyorum, anımsamak üzüyor. evet rezil bir şekilde reddedildim. sonraki her görüşümde kız gözüme daha bir güzel göründü. hoşlantım kine dönüştü. kızın kişiliğine zarar verdim. artık bir ego olmuştu çünkü. artık havalı olmuştu. benden daha iyisini bulacağına emindi artık. emin olduğunuz şeylere hazırlanmazsınız. ben bu kızı alacağıma emindim. ama sonuç hüsran. ikimiz adına da.
    3 -4 ... madraper
  2. 2.
    çok ilginç bir olay.

aylak adam'ı okuyup triplere girdiğim bir zamanda başıma geldi. "yoksa o mu? niye o olmasın? ojesi yok. üstelik topuksuz da giymiş. kolları da kıllı. diğerlerinden farklı. işte buldum seni, hayatımın b.si."

çok etkisi altında kalmamalı tabii. romanların diyorum.
    3 ... madraper
  3. 3.
    sorunsaldır. şöyle ki;

çirkin miydi? madem öyle idi ne bok yemeye gittin de kıza aktın. he yok aslında güzel kız o beni beğenmedi ondan bok atıyorum diyorsan o ayrı.

p.s: bok burada tam anlamıyla kullanılmıştır. bok hakları ve her türlü kullanımı açıktır.
    ... kolasikacmisasit
  4. 4.
    çirkin bir kız tarafından reddedilmek
    4 ... biraz mayhos
  5. 5.
    daha çirkin bir kıza yönelme vaktinin geldiğine delalettir.
    (bkz: nefes alsın yeter)
    oha lan bunu da ciddiye alan olur belki

yokluğunda bir sınırı var.

ama insana fena koyar özgüveni falan altüst eder ha şu da var gerçekten de çok çirkindirsiniz belki.
    ... kafabimillon
  6. 6.
    güzel bir kız gibi rencide edilip reddedilmekten daha kötü olmayan durumdur.
    ... kromozomcusizofren
  7. 7.
    neden çirkin bulduğun kıza teklif edesin ki o kadar mı abazansın?

sorusu hemen ardından gelir.
    1 ... scorpioraptor
  8. 8.
    1.05'lik maçtan yatmak gibidir.

koyar ellam.
    7 ... kinamiyo takao
  9. 9.
    o kız senin için çirkin değilmiş ki teklif etmişsin işte.
    kırılan özgüvenini karşındakine çamur atarak geri kazanmaya çalışmak da zavallılıktır.
    3 -1 ... the game is over
  10. 10.
    Çırkin kız;

" Kesin bu benimle alay ediyor " düşüncesindedir.

"Bir daha teklif etsin bakarız " felsefesindedir...
    3 ... afistan