1. 1.
  tamamen saçma.

  neden ki? bir insana güzelse 'uf yavrum taş gibisin' ya da 'ay ne yakışıklı çocuuuk' demeyi bildiğiniz gibi çirkinse 'şu sıfata bak muhaha' demeyi de bileceksiniz. mesela ben çirkin bir kız benimle sevişmeye geldiyse asla kabul etmem, direkt olarak 'hiç aynaya bakmadın mı' derim. zira benim gibi asil ötesi bir insan çirkin bir kızla sevişmez değil mi? e tabi.
  9 -8 ... cool adam
 2. 2.
  tamamen yerinde olandır.

  neden ki? bana göre güzel olan, sana göre çirkin olabilir. sana göre güzel olan bana göre çirkin olabilir. yanisi bana göre elmaysa, sana göre armut belki de. güzellik görecelidir anam, kişiden kişiye değişir.
  ayrıca çirkin de olsa bi insana dış görüntüsüyle yaftalamak, onun kalbini kırmak aptallıktır. insanları dış görüntüleriyle nitemeleyin lan alnınızı karışlarım. o da allah'ın yarattığı bi kul. kafası güzel olsun yeter. yoksa arkadaşım güzel olsa ne, olmasa ne lan. süs köpeğimi o. kol çantam mı. banane güzelliğinden. gönlü güzel olsun. bakışları güzel olsun. güzel baksın ki güzel görsün. ha sevdiceğe gelince.... seviyosam o zaten güzeldir azizim. ya da azizem. her ne isen....

  düzenleme: hep eksik yazmışım ya la.

  (bkz: kapağını da al git)
  5 ... zeytinli kek
 3. 3.
  (bkz: bu memlekette göte göt denir)
  4 -1 ... damned ghost in the machine
 4. 4.
  bir tekmede sen at, mantığından başka bir şey değildir.
  5 ... copyright